wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaCzesław Michniewicz o swoich relacjach z "Fryzjerem": "Rozmawialiśmy o wielu sprawach"

Czesław Michniewicz o swoich relacjach z „Fryzjerem”: „Rozmawialiśmy o wielu sprawach”

Czesław Michniewicz podczas swojego udziału w programie Hejt Park odniósł się do swojej znajomości z Ryszardem Forbrichem znanym szerzej jako „Fryzjer”.

31 stycznia Czesław Michniewicz został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Ten wybór wzbudził wiele kontrowersji. Wszystko przez dawne powiązania Michniewicza z Ryszardem Forbrichem vel Fryzjerem znanym z afery korupcyjnej.

Czesław Michniewicz nie ukrywał, że miał dobre relacje z Forbrichem, a ich początki sięgają jeszcze lat 90. Wtedy był jeszcze bramkarzem, a następnie trenerem rezerw i bramkarzy Amiki Wronki. W latach 2003-2006, czyli w okresie, do którego najczęściej wracają dziennikarze, pracował w Lechu Poznań.

Nowemu selekcjonerowi reprezentacji Polski wypomina się bliskie relacje z „Fryzjerem”. Najczęściej przywoływana jest liczba „711” ponieważ aż tyle połączeń w trakcie śledztwa ustalono, że aż tyle razy kontaktował się z Forbrichem.

Michniewicz zaznaczył, że nie pamięta wszystkich rozmów, ale panowie rozmawiali nie tylko o piłce nożnej, ale także i innych tematach.

„Kiedyś ukradziono mi samochód w Gdynii. Mieliśmy dziecko, trzeba było podróżować, a tutaj zostaliśmy bez auta. Zadzwoniłem do Forbricha. We Wronkach było dużo osób, które zajmowały się sprowadzaniem samochodów. Często trzeba było jednak długo na nie czekać. Forbrich bardzo często zmieniał auta, miał swoich ludzi. Skorzystałem z jego pomocy” – mówił.

Czesław Michniewicz zaznaczył jednak, że kwestie sportowe również były poruszane w rozmowach, ale nie były to kontakty o charakterze przestępczym.

„Kiedyś telewizja wyglądała inaczej. Mecze nietransmitowane można było zobaczyć w skrótach po 22. Gdy więc taki mecz się kończył, Forbrich do mnie dzwonił i pytał, jak wyglądało spotkanie. Informował mnie również o tym, kto z przeciwników będzie pauzował. Nie można było tego sprawdzić w ówczesnym internecie” – skwitował Michniewicz.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Bartłomiej Drągowski zmienia klub! Polak trafi do Premier League

0
Bartłomiej Drągowski kończy właśnie swój ostatni sezon w barwach Fiorentiny. Brak regularnej gry zmusił go do zmiany pracodawcy. Golkiper wyleci do Anglii, gdzie zasili jeden z klubów Premier League.