wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaHigh LeagueGdzie oglądać walkę Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim na High League 2?

Gdzie oglądać walkę Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim na High League 2?

Jeden z najgłośniejszych konfliktów w ostatnim czasie w końcu zostanie rozwiązany! Denis „Bad Boy” Załęcki znany z brutalnych walk na gołe pięści zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek odbędzie się na gali HIGH League 2 już 5 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. Gdzie oglądać walkę Denis Załęcki vs Alan Kwieciński? Transmisja HIGH League 2 tylko w PPV.

Walka Denis Załęcki vs Alan Kwieciński

Konflikt pomiędzy zawodnikiem z Torunia, a Kwiecińskim rozpoczął się od tego, że Załęcki wypowiedział się publicznie o sytuacji, jaka miała miejsce w jednym z klubów. Według „Bad Boya” były uczestnik „Warsaw Shore” miał wulgarnie zachowywać się wobec kobiety za co dostał ostrą reprymendę.

Załęcki twierdził nawet, że „opluł” Kwiecińskiego, który bał się jakiejkolwiek konfrontacji, a po interwencji z jego strony miał się uspokoić. „Alanik” cały czas mówi, że nie pamięta powyższych zdarzeń i taka sytuacji według niego nie miała miejsca.

Później zarówno z jednej, jak i drugiej strony padło bardzo wiele mocnych słów. Załęcki twierdził, że upokorzy Kwiecińskiego, gdy tylko go spotka. Finalnie konflikt zostanie rozwiązany z klatce High League w Krakowie, jednak na konferencji i podczas face-to-face atmosfera była bardzo gorąca. Doszło do rękoczynów – „Bad Boy” na tzw. „rundkach” wypłacił solidnego liścia Kwiecińskiemu. Na drugiej konferencji Załęcki znowu nie wytrzymał i rzucił się z pięściami na rywala. Interweniowała ochrona.

-> Oglądaj High League 2 tutaj

Gdzie oglądać walkę Denis Załęcki vs Kwieciński?

„Bad Boy” stał się popularny za sprawą walk na gołe pięści. Bił się między innymi w WOTORE i GROMDZIE, gdzie wziął udział w turnieju, jednak do finałowego pojedynku wychodził ze złamaną ręką i poniósł porażkę. Walczył również w swojej własnej organizacji The War.

Dla Kwiecińskiego będzie to 4 pojedynek w federacji freakowej. Wcześniej walczył dla FAME, gdzie wygrał jedno starcie i poniósł dwie porażki. Zawodnik ma także na swoim koncie walki zawodowe m.in. w takich organizacjach jak FEN, Armia Fight Night, Silesian MMA czy Celtic Gladiator.

Galę High League 2 i walkę Załęcki vs Kwieciński obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

HIGH League 2 – Załęcki vs Kwieciński

 • Wydarzenie: High League 2
 • Data: 5 luty, 2022 r
 • Lokalizacja: Kraków, Tauron Arena
 • Liczba walk: 8
 • Walka wieczoru: „pashaBiceps” vs „Owca”
 • Transmisja: PPV
 • Cena PPV: od 27,99 zł

HIGH League 2 – karta walk

Łącznie na karcie walk 8 pojedynków!

 • Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „Owca” Owczarzak
 • Lexy Chaplin vs Agata „Fagata” Fąk
 • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema
 • Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk
 • Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina
 • Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka
 • Konrad Karwat vs Mariusz „Super Mario” Sobczak
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.