czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaHigh LeagueCezary Oleksiejczuk typuje walkę Załęcki vs Kwieciński: "Ja bym nie skazywał Alana....

Cezary Oleksiejczuk typuje walkę Załęcki vs Kwieciński: „Ja bym nie skazywał Alana. To jest 50 na 50”

Już jutro odbędzie się wyczekiwana gala High League 2, na której dojdzie do głośnego pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim.

Obaj zawodnicy zadebiutują w organizacji i będą mogli wyjaśnić swój konflikt, który trwa od dłuższego czasu. Jak mogliśmy zobaczyć podczas konferencji czy w trakcie Rundek, „Bad Boy” nie może doczekać się starcia i już kilkukrotnie atakował swojego rywala.

Według znacznej części kibiców Załęcki jest absolutnym faworytem. Internauci uważają, że szanse Alana na zwycięstwo znacznie zwiększą się, jeśli przetrwa pierwszą rundę, w której „Bad Boy” zapewne będzie próbował zakończyć pojedynek.

Zawodnicy walczą jednak w dużych rękawicach, co zdecydowanie działa na korzyść Alana, który prawdopodobnie będzie lepiej przygotowany kondycyjnie. Uwagę zwrócił na to Cezary Oleksiejczuk, który wytypował starcie w rozmowie z portalem fansportu.pl.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Zawodnik, który jest skonfliktowany z Alanem, nie skazuje go na porażkę. Przyznał, że wiele zależy od pierwszej rundy i tego, czy Kwieciński dotrwa do kolejnej odsłony:

– Taka walka 50 na 50, niby Alan jest skazywany na porażkę, ale ja bym go nie skazywał, to będą rękawice 12. Mieli się bić chyba początkowo w piąstkówkach, wtedy na pewno bym stawiał na Denisa, jak będą te rękawice 12, no to będzie na pewno ciężej Denisowi skończyć Alana.

To będzie 3 rundy po 3 minuty? Podejrzewam, że w pierwszych minutach Alan będzie uciekał na nogach, będzie omijał te wymiany stójkowe i będzie czekał, aż Denis spuchnie.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

YouTube video
YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze