wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Denis wygwizdany przez kibiców po walce z Alanem! "Zamknąć ku*wa mo*dy...

(VIDEO) Denis wygwizdany przez kibiców po walce z Alanem! „Zamknąć ku*wa mo*dy hejterzy! Wejdźcie na ring i…”

Za nami głośny pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim. Skłóceni zawodnicy zmierzyli się ze sobą na gali High League 2.

Kibice długo czekali na to starcie. Zawodnicy w końcu mieli okazję wyjaśnić swój konflikt, który trwał od kilku miesięcy i zaostrzał się z każdym spotkaniem. Podczas konferencji dochodziło do awantur, a Denis trzykrotnie uderzył swojego rywala.

„Bad Boy” zapowiadał szybki i ciężki nokaut. Kibice byli przekonani, że fighter będzie miał największe szanse na początku starcia, a z czasem to Alan zacznie zyskiwać przewagę. Przebieg starcia jednak mocno zaskoczył.

Denis dominował przez cały pojedynek i posyłał na deski Kwiecińskiego w każdej rundzie. Alan zaliczył wiele nokdaunów, jednak pokazał serce do walki i za każdym razem wstawał, po czym walczył dalej. Miał w walce kilka swoich momentów, ale był bez większych szans z 21 kg cięższym przeciwnikiem.

Po trzech rundach sędziowie byli jednogłośni i wskazali zwycięstwo Załęckiego. Kiedy udzielał wywiadu po walce, kibice wygwizdali Denisa, który w odpowiedzi nie szczędził ostrych słów:

Dziękuję za walkę – rozpoczął Denis, a kibice zaczęli gwizdać – Zamknąć ku*wa mo*dy hejterzy! Zamiast hejtować to wejdźcie na ring i się ponapier**lajcie. Po pierwsze szacunek za walkę dla Alana, nie ma mu co odejmować, jest dobrym zawodnikiem. Po drugie jako osoby go nie szanuję, więc mu ręki nie podam. Po trzecie nie przygotowałem się tak jak miałem. To nie jest tłumaczenie. Pierwszy i ostatni raz biłem się w dużych rękawicach.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

YouTube video
YouTube video
YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Bartłomiej Drągowski zmienia klub! Polak trafi do Premier League

0
Bartłomiej Drągowski kończy właśnie swój ostatni sezon w barwach Fiorentiny. Brak regularnej gry zmusił go do zmiany pracodawcy. Golkiper wyleci do Anglii, gdzie zasili jeden z klubów Premier League.