czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaHigh LeagueZałęcki o wiadomości od "Różala" przed walką z Alanem! "Nagrywał mi się...

Załęcki o wiadomości od „Różala” przed walką z Alanem! „Nagrywał mi się ostatnio. Denis, jak ty to w ogóle…”

Już dzisiaj zostanie rozstrzygnięty głośny konflikt pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy zmierzą się na gali High League 2.

W piątek odbyło się oficjalne ważenie i face to face przed walką w krakowskiej Tauron Arenie. Denisowi po raz kolejny puściły nerwy i uderzył swojego przeciwnika, tym razem łokciem. Na scenie doszło do wielkiej awantury i zawodników rozdzielili ochroniarze.

Denis Załęcki, który po wszystkim rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim, przyznał, że reaguje w taki sposób ze względu na zachowanie przeciwnika. Według „Bad Boya” Alan używa słów, których nie powinien wypowiadać i być może do końca nie rozumie ich znaczenia.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Fighter przyznał, że dostał nawet wiadomość od Marcina Różalskiego, który już kilkukrotnie w ostrych słowach wypowiadał się o Alanie Kwiecińskim.

– Nie ogarnia niektórych słów, obraża mnie, no słuchaj, ja sobie na takie coś nie pozwolę. Niech się cieszy, że nie zrobiłem mu krzywdy jeszcze przed tą walką. Za takie gadki to w ogóle nie powinno mieć miejsca. „Różal” mi się nagrywał ostatnio, że: „Denis, jak ty to w ogóle wytrzymujesz? On cię tak obraża, a tym u nawet nic nie zrobiłeś jeszcze”. On naprawdę używa sformułowań, których nie powinien używać. Naprawdę gość nie trzyma języka za zębami.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

YouTube video
YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

3 KOMENTARZE

  1. Jak na razie to ciągle widzę że to Denis wyzywa i się odgraża jak dziecko co było bite w dzieciństwie przez kolegów w szkole . Jak dla mnie Denis to taki sterydziaz co nie panuje nad emocjami . Gdyby Denis był inteligentny to by potrafił zgasić gratka i sportowym zachowaniem . Jak dla mnie Denis nie radzi sobie sam z sobą i dla tego nie panuje nad emocjami i każdego atakuje , szczerze osoby które nie potrafią się zachować nie powini walczyć . Bo sportowcem żeby być to trzeba coś sobą reprezentować a nie być pajacem nadentym

  2. Wkońcu doczekam się momentu kiedy Cwelanek zapłaci za każde obrażliwe słowo i które skierował w stronę Denisa i okaże się czy jest tak samo mocny w ringu co w gębie Osobiście uważam że walka ta zakończy się ciężkim nokautem w 1 rundzie i Denis zrobi to co obiecał wszystkim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze