sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaGROMDA"Don Diego" ostro o zachowaniu Denisa Załęckiego! "Typowe frajerstwo. Masz zasady, to...

„Don Diego” ostro o zachowaniu Denisa Załęckiego! „Typowe frajerstwo. Masz zasady, to się ich trzymasz, a nie…”


Mateusz „Don Diego” Kubiszyn skomentował zachowanie Denisa Załęckiego, który w ostatnim pojedynku na High League 2 pokonał Alana Kwiecińskiego.

Zawodnicy w klatce wyjaśnili trwający od kilku miesięcy konflikt. Pomiędzy „Bad Boyem” i Alanem było sporo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć m.in. na wywiadach czy podczas konferencji oraz „Rundek” poprzedzających galę High League 2.

Przy każdym spotkaniu zawodników dochodziło do awantury. Denis Załęcki aż trzykrotnie uderzył swojego przeciwnika. Najpierw Alan dostał z liścia, następnie z pięści, a dzień przed walką podczas oficjalnego ważenia z łokcia.

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn w rozmowie z fansportu.pl skomentował całą postawę Denisa i nie szczędził przy tym ostrych słów.

– To nie były emocje. To były zaplanowane akcje, że najpierw uderzył go z liścia, później sztukę mu wywalił, a na sam koniec dzień przed walką łokieć. Moim zdaniem frajerstwo. Typowe frajerstwo, żeby komuś dzień przed walką wywalić łokieć i tak na dobrą sprawę spowodować to, że mogło do tej walki nie dojść. Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Tak się nie robi nawet na takich freakowych galach. Przesadą był już ten liść, czy ta sztuka.

– Mieliśmy o sobie bardzo dobre zdanie. Uważałem go za normalnego typa, jak sam mówił za człowieka z zasadami i honorowego. Skoro masz zasady, to się ich trzymasz, a nie że do tej walki wyłączam zasady, zachowuję się jak frajer, później po walce wracam i dalej jestem sztywny.

Cały wywiad z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem znajdziesz poniżej. Fighter m.in. komentuje starcie Denisa z Alanem, opowiada o trenowaniu Piotra Szeligi oraz zdradził, co myśli o debiucie Artura Szpilki w formule MMA:

YouTube video

Źródło: fansportu.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Michniewicz wyjaśnił dlaczego nie powołuje Gikiewicza. „Z mojej perspektywy to...

0
Rafał Gikiewicz i reprezentacja Polski to temat, który od kilku miesięcy powraca na usta kibiców Biało-Czerwonych. Czesław Michniewicz podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem opowiedział jak cała sytuacja wygląda z jego perspektywy.