wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaGROMDAGROMDA rzuciła wyzwanie Denisowi Załęckiemu! "Czas na lekcję pokory i szacunku"

GROMDA rzuciła wyzwanie Denisowi Załęckiemu! „Czas na lekcję pokory i szacunku”

GROMDA oficjalnie rzuciła wyzwanie Denisowi Załęckiemu! Organizacja jest gotowa wystawić do walki dwóch najmocniejszych zawodników.

Denis Załęcki w przeszłości walczył dla GROMDY. Po trzeciej edycji rozstał się jednak z federacją, a wywiadach negatywnie wypowiadał się na jej temat. Skierował również słowa do Mariusza Grabowskiego, któremu przekazał, że jest gotowy walczyć z mistrzem organizacji.

Temat takiego starcia szybko ucichł, ale powrócił po ostatniej walce Denisa Załęckiego. Fighter na gali High League 2 zmierzył się z 21-kilogramów lżejszym Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy zawodnikami było dużo złej krwi, a podczas konferencji i face-to-face „Bad Boy” aż trzykrotnie uderzył swojego rywala.

Załęcki zapowiadał ciężki nokaut, ale ostatecznie zdominował pojedynek na dystansie trzech rund i wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Sam jednak nie był do końca zadowolony ze swojej dyspozycji i przebiegu starcia.

Zwycięstwo i zachowanie Denisa przed walką skomentowali m.in. dwaj zawodnicy GROMDY Vasyl Halych i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Pierwszy z fighterów, który już raz pokonał „Bad Boya” w walce na gołe pięści, na swoim Instagramie napisał:

– Gratuluję ci Denis Załęcki, ledwo wygrałeś z typem, który waży 20 kilogramów mniej. Ja bym rozjebał cię w 30 sekund. Pozdrawiam.

Natomiast „Don Diego” udzielił obszernego wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym nie szczędził Załęckiemu ostrych słów. Kubiszyn przyznał, że nie robią na nim wrażenia ciosy Denisa, a jego zachowanie w stosunku do Alana było „frajerskie”.

YouTube video

Obaj zawodnicy są gotowi zmierzyć się z Denisem w starciu na gołe pięści. Organizacja GROMDA postanowiła więc zareagować i rzuciła „Bad Boyowi” oficjalnie wyzwanie.

Denis może więc spróbować swoich sił w walce z mistrzami GROMDY Vasylem Halychem i Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

– Czas na lekcję pokory i szacunku. Żadne piąstkówki tylko gołe pięści i wpierdol na 100%, a nie 10. Czas zgasić.

DON DIEGO, VASYL czy reszta GROMDZIARZY gotowi na starcie z „nieodmawiającym żadnej walki” Denisem „BAD BOYEM” Załęckim.

Jest to oficjalna propozycja walki.

GROMDA. Nie ma miękkiej gry – czytamy na Instagramie GROMDY.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

3 KOMENTARZE

  1. Ktoś powinien obic mu tak morde ze rozum i szacunek bedzie mial wbity w bani do końca życia! Dla mnie jest smieciem za kur…kie ZACHOWANIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.