czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Krzysztof Stanowski zdradził, za jaką kwotę zawalczy w klatce! "Wtedy całość...

(VIDEO) Krzysztof Stanowski zdradził, za jaką kwotę zawalczy w klatce! „Wtedy całość przekażę na…”

Krzysztof Stanowski nie wyklucza walki w formule MMA. Dziennikarz zdradził, jaką kwotę musiałby otrzymać, żeby zdecydować się na starcie w klatce.

W ostatnim czasie zrobiło się o Stanowskim bardzo głośno za sprawą jego działań wymierzonych w organizację MMA-VIP. Dziennikarzowi nie spodobała się współpraca federacji z byłym gangsterem Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim i robił wszystko, żeby Najman nie był w stanie zorganizować zapowiedzianej gali.

„El Testosteron” wyszedł wtedy z propozycją, że usunie „Słowika” z MMA-VIP, jeśli Stanowski zawalczy na jego gali. Ten jednak nie zamierzał przyjąć propozycji Najmana. Wielu Internautów wciąż chciałoby zobaczyć dziennikarza w klatce MMA, a starcie z jego udziałem bez wątpienia cieszyłoby się ogromnym zainteresowaniem.

Jak się okazało, Stanowski nie wyklucza walki w klatce. Podczas „Hejt Parku” na Kanale Sportowym zdradził, że zdecydowałby się na pojedynek, gdyby otrzymał odpowiednią ofertę. Dziennikarz podał kwotę oraz jednocześnie zadeklarował, że całą gażę oddałby na cele charytatywne.

– Ostatnio miałem zapytanie o walkę w klatce. Nawet nie wiem z jakiej federacji, bo pośrednik mi nie przekazał tej informacji, tylko że jest zainteresowanie i czy zawalczę w klatce.

Podałem kwotę 5 milionów. Jakby ktoś chciał mi zapłacić 5 milionów złotych, to zapraszam, wtedy całość przekażę na cele charytatywne i dam je 50 dzieciakom po 100 tysięcy złotych. Tak, za taką kwotę mogę to zrobić. Za mniejszą nawet się nie zgłaszajcie.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze