wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaUFCJest nowy termin walki Błachowicz vs Rakić! "Spokojnie zdążę się wyleczyć i...

Jest nowy termin walki Błachowicz vs Rakić! „Spokojnie zdążę się wyleczyć i przygotować”

Jan Błachowicz poznał już kolejny termin pojedynki z Aleksandarem Rakiciem. Fighter zapewnia, że zdąży wyzdrowieć i w pełni się przygotować.

„Cieszyńksi Książę” miał powrócić do klatki w marcu na jedne z gal UFC Fight Night. Niestety doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu walkę w tym terminie. Pojedynek na szczęście nie został odwołany ani organizacja nie znalazła zawodnika na zastępstwo.

Poczułem to po walce, kiedy odpocząłem. Po treningu zapasów zakłuła mnie szyja. Pomyślałem, że poboli, ale za dwa-trzy dni to przejdzie. Zrobiliśmy rezonans, z którym też był problem, bo pozycja była dla mnie nie do wyleżenia. Wkręciłem sobie, że jestem Rocky Balboa i wytrzymam. Minęły trzy minuty i pojawiły się łzy w oczach i powiedziałem, że nie wytrzymam – przyznał Błachowicz w rozmowie z Polsat Sport.

Fighter jednak z każdym dniem czuje się coraz lepiej i aktualnie może tarczować oraz lekarz pozwolił na większą aktywność fizyczną, jaką jest jazda na rowerze.

– Na szczęście mogę się ruszać. Mogę robić tarcze, ostatnio otrzymałem pozwolenie na jazdę na rowerze. Z każdym dniem ćwiczeń jest coraz więcej. Czuję się coraz lepiej, więc rehabilitacja działa. Rokowania są takie, że od marca ruszę na sto procent.

Przed byłym mistrzem bardzo ważny pojedynek. Zwycięstwo z Rakiciem zapewne da mu ponowną szansę na walkę o tytuł kategorii półciężkiej, który stracił w ostatniej walce z Gloverem Teixeirą Mam nowy termin walki. Spokojnie zdążę się wyleczyć i przygotować – zapewnił.

Źródło: Polsat Sport

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.