Jest nowy termin walki Błachowicz vs Rakić! „Spokojnie zdążę się wyleczyć i przygotować”

(VIDEO) Błachowicz o przygotowaniach do walki z Teixeirą: "Dawno nie czułem takiej presji. Takiego tempa, jeśli chodzi o walkę parterową"
Fot. YouTube
Opublikowane 11 lutego 2022, 12:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz poznał już kolejny termin pojedynki z Aleksandarem Rakiciem. Fighter zapewnia, że zdąży wyzdrowieć i w pełni się przygotować.

„Cieszyńksi Książę” miał powrócić do klatki w marcu na jedne z gal UFC Fight Night. Niestety doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu walkę w tym terminie. Pojedynek na szczęście nie został odwołany ani organizacja nie znalazła zawodnika na zastępstwo.

Poczułem to po walce, kiedy odpocząłem. Po treningu zapasów zakłuła mnie szyja. Pomyślałem, że poboli, ale za dwa-trzy dni to przejdzie. Zrobiliśmy rezonans, z którym też był problem, bo pozycja była dla mnie nie do wyleżenia. Wkręciłem sobie, że jestem Rocky Balboa i wytrzymam. Minęły trzy minuty i pojawiły się łzy w oczach i powiedziałem, że nie wytrzymam – przyznał Błachowicz w rozmowie z Polsat Sport.

Fighter jednak z każdym dniem czuje się coraz lepiej i aktualnie może tarczować oraz lekarz pozwolił na większą aktywność fizyczną, jaką jest jazda na rowerze.

– Na szczęście mogę się ruszać. Mogę robić tarcze, ostatnio otrzymałem pozwolenie na jazdę na rowerze. Z każdym dniem ćwiczeń jest coraz więcej. Czuję się coraz lepiej, więc rehabilitacja działa. Rokowania są takie, że od marca ruszę na sto procent.

Przed byłym mistrzem bardzo ważny pojedynek. Zwycięstwo z Rakiciem zapewne da mu ponowną szansę na walkę o tytuł kategorii półciężkiej, który stracił w ostatniej walce z Gloverem Teixeirą Mam nowy termin walki. Spokojnie zdążę się wyleczyć i przygotować – zapewnił.

Źródło: Polsat Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO