Piątek, 19 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Fenomenalna bramka Milika! Zobacz przewrotkę Polaka na wagę trzech punktów!

Opublikowane 13 lutego 2022, 23:11
0
0

Olympique Marsylia pokonało 2:1 na wyjeździe ekipę FC Metz. Decydującą bramkę zdobył Arkadiusz Milik. Polak zrobił to w efektownym stylu.

Wynik spotkania w 26. minucie otworzył Cedric Bakambu. Nowy nabytek Olympique Marsylia wykorzystał zamieszanie w polu karnym FC Metz i skierował piłkę do bramki.

Przyjezdni jeszcze przed przerwą mogli podwyższyć swoje prowadzenie. Sytuację ku temu mieli Bamba Dieng oraz Pape Gueye. Obaj zawodnicy nie wykorzystali jednak swoich okazji.

W 52. minucie spotkania rezultat wyrównał Habib Maiga. Wykorzystał on dobre dogranie Fali Cande.

Piętnaście minut później Cedric Bakambu mógł wpisać się na listę strzelców po raz drugi. Tym razem jednak na jego drodze stanął golkiper Marc-Aurele Caillard.

W 76. minucie Bakambu zszedł z boiska, a jego miejsce zajął Arkadiusz Milik. Polak nie musiał długo czekać i już sześć minut po wejściu na murawę strzelił bramkę. Arkadiusz zrobił to w efektowny sposób!

FC Metz – Olympique Marsylia 1:2 (0:1)
Bramki: 52′ Maiga – 26′ Bakambu, 82′ Milik

Arkadiusz Milik strzelił swoją piątą bramkę w Ligue 1. W tym sezonie Polak ma na swoim koncie już 14 trafień, które zgromadził w 23 spotkaniach. W czwartek Olympique Marsylia zmierzy się w Lidze EUropy z Qarabagiem Agdam. W weekend na Stade Velodrome przyjedzie ekipa Clermont Foot.