(VIDEO) Zawodnik MMA-VIP rzucił się na Marcina Najmana! Awantura na konferencji przed galą!

Fot. YouTube
Opublikowane 13 lutego 2022, 10:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami ostatnia konferencja poprzedzająca galę MMA-VIP 4, na której ponownie w akcji zobaczymy Marcina Najmana. Po raz kolejny nie brakowało kontrowersji i doszło do kilku awantur.

Po ostatniej konferencji Najman miał sporo problemów organizacyjnych. Za sprawą współpracy z Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim wycofało się kilku partnerów biznesowych, a wydarzenie musiał zostać przeniesione z Kielc do Wielunia. Następnie po interwencji Stanowskiego po raz kolejny „El Testosteron” zmienił miejsce gali i ostatecznie wynajął prywatną halę w Warszawie.

W main evencie MMA-VIP 4 Najman zmierzy się z 60-letnim przeciwnikiem „Miśkiem z Nadarzyna”. Najman na początku roku zapowiedział, że będzie to dla niego jeden z ostatnich pojedynków w życiu i niedługo ponownie przejdzie na sportową emeryturę.

„El Testosteron” podczas konferencji stanął twarzą w twarz ze swoim rywalem Mirosławem Dąbrowskim. Niespodziewanie został zaatakowany nie przez swojego przeciwnika, a przez innego zawodnika organizacji Remiego Gruchałę.

Nie wiadomo, co było powodem ataku, ale Gruchała rzucił się z pięściami na Marcina Najmana i próbował go uderzyć. Do akcji wkroczyła ochrona, która wyprowadziła zawodnika ze sceny. Po drodze doszło jeszcze do wymiany zdań pomiędzy Remim i „El Testosteronem”.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments