czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaGROMDADenis Załęcki i Krystian „Tyson” Kuźma zawalczą 2vs2? Jest plan na walkę...

Denis Załęcki i Krystian „Tyson” Kuźma zawalczą 2vs2? Jest plan na walkę z „Don Diego” i Vasylem!

Denis Załęcki wyjaśnił, co z pojedynkiem 2vs2, o który ostatnio kibice pytali Mateusza Kubiszyna. Zawodnika High League zdradził, że ma ciekawy plan na taką walkę.

W ostatnim czasie w social mediach jest duże zamieszanie dookoła Denisa Załęckiego. Po jego walce z Alanem Kwiecińskim dwóch mistrzów GROMDY w ostrych słowach wypowiedziało się o „Bad Boy’u” i nawet rzuciło mu wyzwanie.

Podczas ostatniego Q&A „Don Diego” w rozmowie z fansportu.pl został zapytany o to, czy wziąłby walkę 2vs2 i razem z Vasylem Halychem zmierzył się z Denisem oraz jego ojcem. W odpowiedzi mistrz GROMDY przyznał, że sam mógłby wyjść do takiego starcia – Mordo, ja bym wziął tę walkę nawet sam.

Teraz w wywiadzie dla fansportu.pl Załęcki odpowiedział na wszystkie ostatnie wyzwania i wyjaśnił wiele kwestii m.in. związanych z ostatnim starciem, czy wypowiedziami zawodników GROMDY.

Bad Boy” poruszył również temat pojedynku 2vs2 i przyznał, że ma już plan na takie starcie. Razem ze swoim przyjacielem Krystianem Kuźmą w przyszłości chciałby zawalczyć przeciwko Vasylowi i „Don Diego:

– 2 na 2 jakbym miał walczyć i jest taki plan, że jak Krystian „Tyson” Kuźma wyjdzie z kryminału, to zrobimy taką walkę 2 na 2 z Vasylem i Kubiszynem. Coś fajnego. Kibice na pewno chcieliby zobaczyć, my chcielibyśmy ich wyjaśnić w jakiś sposób. Także ja jestem jak najbardziej otwarty. Na pewno bardzo mocna walka i bardzo widowiskowa. Ani jedna strona by nie chciała odpuścić, ani druga. To mogłaby być naprawdę mocna bitka.

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za jedną walkę w KSW! „Nie narzekam....

0
Przed Mariuszem Pudzianowskim kolejne duże wyzwanie. Tym razem podczas sobotniej gali KSW 70 w Atlas Arenie były strongman stanie do walki z byłym mistrzem Michałem Materlą.