sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaBoks"Ta walka została wygrana lata temu..." - Lawrence Okolie i Michał Cieślak...

„Ta walka została wygrana lata temu…” – Lawrence Okolie i Michał Cieślak chwalą się sparingami!

Już niecałe dwa tygodnie pozostało do wielkiej walki Lawrence Okolie vs Michał Cieślak o pas mistrzowski organizacji WBO w kategorii cruiser. Obaj pięściarze weszli w kluczową fazę przygotowań.

Lawrence Okolie, a więc broniący tytułu mistrza kategorii junior ciężkiej federacji WBO, pochwalił się na Instagramie zdjęciem, ze swoimi dwoma sparingpartnerami. Są nimi Chris Billam-Smith, oraz David Nyika. Pierwszy z pięściarzy to obecny mistrz Europy, co tylko pokazuje powagę, jaką „The Sauce” darzy Michała Cieślaka.

Codziennie przybliżam się do wygranej. 12 znakomitych rund, już jestem gotowy. Ta walka została wygrana już lata temu, gdy zdałem sobie sprawę ze świetności.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pol_box_okolie_cieslak_-_affiliates_970x250.jpg

Polski oponent Lawrence’a Okolie, czyli Michał Cieślak również szykuje się do starcia w mistrzowskim gronie. Jego sparingpartnerami są Wiktor Wychryst – mistrz Europy w boksie olimpijskim z 2017 i 2019 roku, a także Wiaczesław Żywotjagin.

Sparingi – małe boje przed walką.

Jak widać po załączonym zdjęciu, obaj pięściarze pomagający Cieślakowi zostali dobrani pod kątem wzrostu i zasięgu najbliższego rywala. Lawrence Okolie jest bowiem wyższym zawodnikiem od Polaka.

Cena za dostęp to 7,99 zł/miesięcznie. Ze subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nawet po zakończonej gali.

Źródło: Instagram, Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Michniewicz wyjaśnił dlaczego nie powołuje Gikiewicza. „Z mojej perspektywy to...

0
Rafał Gikiewicz i reprezentacja Polski to temat, który od kilku miesięcy powraca na usta kibiców Biało-Czerwonych. Czesław Michniewicz podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem opowiedział jak cała sytuacja wygląda z jego perspektywy.