Piątek, 19 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Klęska Borussii i gol Piotra Zielińskiego na Camp Nou! Relacja z europejskich pucharów

Źródło: screenshot YouTube
Opublikowane 17 lutego 2022, 20:44
0
0

Piotr Zieliński strzelił bramkę na Camp Nou, a Borussia Dortmund zaliczyła bolesną porażkę na Signal Iduna Park z Glasgow Rangers. Oto komplet wyników spotkań z godziny 18:45.

Rapid Wiedeń – Vitesse Arnhem 2:1

Gospodarze za sprawę Ferdiego Druijfa objęli prowadzenie już w 1. minucie spotkania. Marco Grull dołożył bramkę na 2:0 i wydawało się, że Rapid ma już spotkanie pod kontrolą. W 65. minucie z boiska wyleciał jednak Filip Stojković, a niedługo potem Lois Openda strzelił gola kontaktowego.

FC Midtjylland – PAOK Saloniki 1:0

W Danii padła tylko jedna bramka i strzelił ją w 20. minucie spotkania obrońca Joel Andersson.

Fenerbahce Stambuł – Slavia Praga 2:3

Na pewno nie tak ten mecz wyobrażali sobie kibice Fenerbahce. Tuż przed przerwą Ibrahim Traore dał prowadzenie gościom. W 58. minucie wyrównał Dimitros Pelkas. W 62. i 64. minucie Slavia zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramki strzelali Oscar Dorley oraz Yira Sor. W 83. minucie bramkę kontaktową zdobył Ferdi Kadioglu.

PSV Eindhoven – Maccabi Tel Awiw 1:0

Skromne zwycięstwo na własnym obiekcie odniosła drużyna PSV Eindhoven. Gospodarze strzelili bramkę w 11. minucie i na tym poprzestali. Na listę strzelców wpisał się Cody Gakpo.

Sherrif Tyraspol – SC Braga 2:0

W Lidze Europy rewelacja rundy jesiennej, czyli mołdawski Sheriff podejmował SC Bragę. Bramką na 1:0 z rzutu karnego strzelił Sebastien Thill. Wynik w 83. minucie spotkania ustalił Adama Traore.

Zenit Sankt Petersburg – Real Betis 2:3

Niezłe strzelanie urządziły sobie ekipy Zenitu i Realu Betis. Po 45. minutach gry było tam 2:3. Taki wynik widniał też na tablicy wyników po upływie regulaminowego czasu gry.

Borussia Dortmund – Glasgow Rangers 2:4

To nie lada niespodzianki doszło na Signal Iduna Park. Borussia po bramkach Jamesa Taverniera i Alfredo Morelosa przegrywała do przerwy 0:2. Po przerwie kolejny cios zadał John Lundstram. Jude Bellingham strzelił na 1:3, lecz chwilę potem Dan-Axel Zagadou wpakował piłkę do własnej bramki. Raphael Guerreiro tylko zmniejszył rozmiary porażki.

FC Barcelona – SSC Napoli 1:1

W hitowym pojedynku wynik w 29. minucie otworzył Piotr Zieliński. W 59. minucie Ferran Torres na gola zamienił rzut karny podyktowany przez arbitra.