Soroko uciekł z gali? Nie zawalczy na Prime Show MMA! „Nie był na prezentacji, bo uciekł z Łodzi”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 lutego 2022, 22:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Adam Soroko miał zadebiutować dzisiaj w formule MMA i zawalczyć w nowej na polskim rynku organizacji freak fightowej. Niestety nie dojdzie do wyczekiwanego starcia.

Adam Soroko to zawodnik, który w krótkim czasie zyskał sporą rozpoznawalność za sprawą walki na gali The War. Fighter wziął udział w turnieju, gdzie po soccer kicku został wyeliminowany, a następnie w ostrych słowach przepraszał swojego rywala.

Kiedy nagrania z wywiadów obiegły Internet Soroko, stał się na tyle popularny, że organizacja Prime Show MMA postanowiła dać mu szansę na walkę. Ten jednak jej nie wykorzystał. Na dzisiejszej gali w łódzkiej Atlas Arenie miał zawalczyć ze „Stiflerem”.

Był to pojedynek, na który czekało wielu kibiców. Znaczna większość skazywała Damiana Zduńczyka na porażkę, jednak ten mocno przygotowywał się do starcia z faworyzowanym Soroko. Niestety nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności.

Jak się okazało, Soroko zrezygnował z walki. Jeszcze na wczorajszym media treningu mogliśmy zobaczyć zawodnika naładowanego energią, który nie mógł doczekać się dzisiejszego starcia. W wywiadach zapowiadał, że zamierza roznieść swojego rywala.

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak na social mediach trenera Norberta Daszkiewicza pojawił się post, że „Stifler” jest gotowy do walki, ale jego rywal zniknął.

Więcej w tej sprawie przekazał „Boxdel”, który zamieścił na Twitterze taki wpis:

– Jóźwiak, kiedy powiecie ludziom ze Soroko wypadł? Jak już ludzie kupią?
Nie pokazaliście go na prezentacji, bo uciekł z Łodzi tak, jak mówią wszyscy zawodnicy wasi, którzy do mnie dzwonili.
Jesteś tragiczny koleś.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments