Media: Gorąco na linii Milik – Sampaoli! „Jeden z nich musi odejść!”

fot: YouTube
Opublikowane 21 lutego 2022, 17:15
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Relacje pomiędzy Arkadiuszem Milikiem a Jorge Sampaolim są dość napięte. Media zgodnie twierdzą, że tego konfliktu już nie da się załagodzić. Według nich władze Marsylii będą musiały wybrać pomiędzy nimi!

Chociaż Arkadiusz Milik znakomicie rozpoczął 2022 rok, to ma on cały czas problem z zachowaniem miejsca w podstawowym składzie Marsylii. Polak pod jednym względem jest najlepszy w Europie, o czym pisaliśmy już TUTAJ. Mimo tego argentyński szkoleniowiec nie jest skory, dawać Arkowi tylu minut na ile on liczy.

Francuskie media otwarcie twierdzą, że konflikt jest na tyle poważny, że władze klubu będą zmuszone dokonać wyboru pomiędzy Milikiem, a Sampaolim.

„Razem nie mogą już żyć ze sobą. Jednego trzeba będzie poświęcić” – podaje francuski serwis Le10Sport.

Podobnego zdania jest również portal Calciomercato. Włosi uważają, że ten konflikt jest już nie do odwrócenia.

„W sytuacji Sampaoliego i Milika doszliśmy do punktu, z którego nie ma powrotu. Pablo Longoria będzie zmuszony wybrać między piłkarzem a trenerem” – napisano na jego łamach.

Francuskie media podają, że klub będzie bardziej skory do pozostawienia Jorge Sampaoliego. Oznaczać to będzie konieczność sprzedaży Arkadiusza Milika.

Polak obecnie prezentuje znakomitą formę, lecz może mieć trudności z tym, aby utrzymać ją do końca sezonu, zwłaszcza jeżeli będzie otrzymywał mniej szans na grę.

Arkadiusz Milik w tym sezonie rozegrał dla Marsylii 24 mecze. Zdobył w nich 14 bramek. O trafieniach Arka z Karabachem pisaliśmy TUTAJ. W TYM artykule można natomiast zobaczyć efektowną bramkę zdobytą z FC Metz.

Źródło: Calciomerato / Le10Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments