czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaMMAZaskakujące słowa Normana Parke o Najmanie: "Jest inteligentny. Wie, co robi. Większość...

Zaskakujące słowa Normana Parke o Najmanie: „Jest inteligentny. Wie, co robi. Większość gada o nim głupoty, ale…”

Norman Parke w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat Marcina Najmana. Zawodnik FAME pozytywnie ocenił „El Testosterona”.

Jakiś czas temu Najman jako włodarz organizacji MMA-VIP prowadził nawet rozmowy ze „Storminem” w sprawie jego walki. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a „El Testosteron” stwierdził, że Norman Parke to – Człowiek niestabilny emocjonalnie.

Mimo takich słów „Stormin” pozytywnie wypowiedział się o kontrowersyjnym Najmanie, który ma zdecydowanie więcej hejterów, niż kibiców, a ogromna liczba Internautów mocno krytykuje czy też wyśmiewa jego wpisy w social mediach, publikowane nagrania, jak i również jego organizację.

„Stormin” w wywiadzie, jaki pojawił się na kanale Ebe ebe, został zapytany o to, co myśli na temat „El Testosterona”. Przyznał, że jest on inteligentny i dobrze wie, co robi. Fighter stwierdził również, że gdyby dostał odpowiednią ofertę, mógłby zawalczyć z Najmanem.

– Widziałem się z nim kilka razy. Rozmawiałem z nim. Nie za bardzo go rozumiałem, mówił trochę po angielsku. Ludzie znają go jako gościa z telewizji, który walczy, jest śmieszny. Ale on jest inteligentny.

Wie, co robi, zarabia pieniądze. Większość ludzi gada o nim głupoty i mówią, żebym z nim nie walczył, ale ja bym z nim zwalczył, jeśli dostałbym dobrą ofertę. Zawalczyłbym ze starym gościem, wysłałbym go na zasłużoną emeryturę.

Norman Parke jako jeden z bardzo niewielu nie krytykuje Najmana. Duża część środowiska MMA, ale także inni sportowcy nie raz kierowali ostre słowa pod jego adresem. Ostatnio musiał zmierzyć się z falą krytyki, kiedy podczas konferencji przedstawił Andrzeja „Słowika” Zielińskiego jako bossa organizacji.

YouTube video

Źródło: YouTube Ebe Ebe

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze