sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaFame MMAMocna wymiana zdań pomiędzy "Boxdelem" i Jóźwiakiem! "Kasjusz olej tego imbecyla. Widać,...

Mocna wymiana zdań pomiędzy „Boxdelem” i Jóźwiakiem! „Kasjusz olej tego imbecyla. Widać, że tęsknisz”

Włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Jóźwiaku związanym z nową federacją Prime Show MMA.

Pomiędzy organizacjami trwa konflikt głównie za sprawą Kasjusza Życińskiego. Freak fighter przez długi czas walczył dla FAME, jednak niespodziewanie zdecydował się zmienić federację i został twarzą projektu Prime Show MMA, który należy do osób związanych z FEN.

„Boxdel” już wcześniej wypowiadał się na temat nowej organizacji. Między innymi ostrzegał zawodników, że firma może nie mieć pieniędzy, gdyż bilety sprzedają się bardzo słabo. Na ostatnio moment do karty walk dodano kilka pojedynków, w tym m.in. starcie 2vs1 z udziałem Alana Kwiecińskiego oraz main event „Don Kasjo” vs Mateusz Murański.

Jak się okazało, Kasjusz złamał zapisy kontraktu z FAME. Jako były zawodnik poznańskiej federacji miał zakaz walki w innych organizacjach przez kolejne 12 miesięcy. Podobnie było w przypadku Murańskiego, który kilka dni po FAME 10 stoczył pojedynek dla FEN. W takiej sytuacji FAME postanowiło pozwać Życińskiego na kwotę miliona złotych.

Przy okazji pierwszej gali Prime Show MMA „Boxdel”, który jest skonfliktowany z Paweł Jóźwiakiem, postanowił wbić szpilę w prezesa FEN. Na swoim Twitterze napisał:

– Wpadnij do nas Kasjusz, olej tego Jóźwiaka imbecyla i pogadajmy, widać, że tęsknisz 👊🏻 ja też trochę.

Paweł Jóźwiak postanowił odpowiedzieć na ten wpis w komentarzu – Oj Ty pocieszny bąbelku, tak bardzo mnie bawisz ostatnimi czasy, że nawet już złości do Ciebie nie czuje… Pozdrawiam, więcej luzu chłopaku 😉

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Michniewicz wyjaśnił dlaczego nie powołuje Gikiewicza. „Z mojej perspektywy to...

0
Rafał Gikiewicz i reprezentacja Polski to temat, który od kilku miesięcy powraca na usta kibiców Biało-Czerwonych. Czesław Michniewicz podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem opowiedział jak cała sytuacja wygląda z jego perspektywy.