wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaFame MMAGala FAME 12 pobiła kolejny rekord! Znamy liczbę sprzedanych PPV!

Gala FAME 12 pobiła kolejny rekord! Znamy liczbę sprzedanych PPV!

Organizacja FAME ma za sobą świetny rok. Ostatnie gale cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i ustanowiły rekordy sprzedaży PPV, które będą trudne do pobicia.

Poznańska federacja FAME zadebiutowała na polskim rynku w 2018 roku. Od tamtego momentu zobaczyliśmy już 12 gal, a kolejna odbędzie się w marcu. Ostatnie wydarzenie FAME miało miejsce 20 listopada 2021 roku i przyciągnęło uwagę wielu kibiców za sprawą ciekawych pojedynków.

W main evencie Kasjusz Życiński zmierzył się z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Największe dymy i zainteresowanie generował jednak pojedynek w klatce rzymskiej pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Jackiem Murańskim. To właśnie na to starcie czekała masa kibiców.

Piotr Lipski, który pełni funkcję dyrektora operacyjnego w organizacji FAME za pośrednictwem swoich social mediów przekazał, że ostatnia gala pobiła rekord sprzedaży PPV. Poprzeczka była postawiona naprawdę wysoko, gdyż na jubileuszowe wydarzenie FAME 10 wykupiono aż 510 tysięcy dostępów. Tym razem liczba była jeszcze większa.

– Co do rekordów @famemmatv, FAME MMA 12, które odbyło się 20 listopada 2021 roku w ERGO ARENIE, było rekordowe pod względem liczby sprzedanych PPV. Sprzedaliśmy aż 524 000 licencji! Nawet przy bardzo ostrożnych założeniach, można przyjąć, że galę obejrzało ponad 3 miliony kibiców.

Kolejna gala być może sprzeda jeszcze więcej PPV. W akcji ponownie zobaczymy Normana Parke, „Popka” oraz Adriana Polańskiego i Amadeusza Ferrariego, pomiędzy którymi jest mocny konflikt. Ostatnia konferencja z ich udziałem pobiła rekord oglądalności. Na żywo obejrzało ją ponad 330 tysięcy osób.

Ogromne zainteresowanie nadchodzącą galą potwierdza sprzedaż biletów. FAME 13, które jest zaplanowane na 26 marca, odbędzie się w Arenie Gliwicie. Kibice na to wydarzenie wykupili już ponad 80% biletów.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.