wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaBoks(VIDEO) Bracia Kliczko apelują do całego świata! "Ta bezsensowna wojna nie będzie...

(VIDEO) Bracia Kliczko apelują do całego świata! „Ta bezsensowna wojna nie będzie miała żadnych zwycięzców, jedynie przegranych”

Bracia Kliczko wspólnie zaapelowali do obywateli Ukrainy oraz do całego świata. Liczą oni na zjednoczenie się i wsparcie ich ojczyzny w walce z Rosją.

W czwartek 24 lutego w godzinach porannych rosyjskie wojska na polecenie Władimira Putina zaatakowany Ukrainę. Nieprzerwanie cały kraj jest bombardowany. Niszczone są zarówno obiekty wojskowe, jak i lotniska czy nawet budynki mieszkalne.

W wyniku ataków zginęło już co najmniej 40 żołnierzy ukraińskich oraz 9 cywilów, w tym 17-latek. Niebezpiecznie jest w stolicy kraju, gdzie aktualnie znajdują się bracia Kliczko. Wielu mieszkańców Kijowa opuściło miasto i udało się na zachód, część ukryła się także w schronach.

Bracia Kliczko nie zamierzają się poddać i opuszczać stolicy. Witalij, który jest merem Kijowa, już kilkukrotnie zwracał się do mieszkańców w związku z atakami Rosji. Teraz razem z bratem Władimirem wystosował apel zarówno do Ukraińców, jaki i całego świata.

Władimir przemówił w języku angielskim i wyjaśnił, że chce uniknąć jeszcze większej wojny, która może przenieść się na Europę, a ostatecznie na cały świat. Apeluje o wsparcie atakowanej Ukrainy:

– Apeluję do wszystkich międzynarodowych partnerów. Spójrzcie na tę tragedię, która dzieje się właśnie teraz na Ukrainie. Ta bezsensowna wojna nie będzie miała żadnych wygranych, a jedynie przegranych.

Chcę wam powiedzieć, że musimy pozostać zjednoczeni przeciwko tej agresji, przeciwko agresji Rosji. Nie pozwólmy, aby to dalej działo się na Ukrainie, później w Europie i w końcu na całym świecie. Zjednoczeni jesteśmy silni. Wspierajcie Ukrainę.

Źródło: Instagram/Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.