(VIDEO) Roberto Soldić komentuje atak Rosji na Ukrainę! Udostępnia szokujące nagrania. „Gdzie jest ludzkość? Jestem dzisiaj…”

fot. Facebook / KSW
Opublikowane 24 lutego 2022, 17:44
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Podwójny mistrz KSW, Roberto Soldić zabrał głos na temat ataku Rosji i wojny na Ukrainie. Dzisiejszego dnia w godzinach porannych nasi sąsiedzi zostali zaatakowani przez rosyjskie wojska, a Władimir Putin ostrzega, że każdy, kto postanowi zainterweniować, poniesie poważne konsekwencje.

24 lutego w godzinach porannych rosyjska armia zaatakowała Ukrainę na polecenie Władimira Putina. Pociski spadają na terenie całego kraju, a media informują o rosnącej liczbie śmiertelnych ofiar oraz rannych. W godzinach popołudniowych MSW Ukrainy poinformowało o udanej zasadzce ukraińskich żołnierzy i zniszczeniu 15 wrogich czołgów.

Na bieżąco Rosja ostrzeliwuje m.in. lotniska, budynki wojskowe, ale także dzielnice mieszkalne, pomimo zapewnień, że interesuje ich tylko demilitaryzacja Ukrainy. Duża część Ukraińców zdecydowała się uciekać na zachód. W stolicy zawyły syreny alarmowe, a mieszkańcy udali się do schronów.

Piłkarze, tenisiści, zawodnicy sportów walki i inni sportowcy komentują dramatyczne wydarzenia. Bracia Kliczko wspólnie zaapelowali do obywateli Ukrainy oraz do całego świata. Liczą oni na zjednoczenie się i wsparcie ich ojczyzny w walce z Rosją.

– Apeluję do wszystkich międzynarodowych partnerów. Spójrzcie na tę tragedię, która dzieje się właśnie teraz na Ukrainie. Ta bezsensowna wojna nie będzie miała żadnych wygranych, a jedynie przegranych.

Chcę wam powiedzieć, że musimy pozostać zjednoczeni przeciwko tej agresji, przeciwko agresji Rosji. Nie pozwólmy, aby to dalej działo się na Ukrainie, później w Europie i w końcu na całym świecie. Zjednoczeni jesteśmy silni. Wspierajcie Ukrainę. – powiedzieli.

Artur Szpilka w mediach społecznościowych odniósł się do jednego z udostępnionych nagrań i zapytał, czy to już „Apokalipsa?„.

Łukasz „Juras” Jurkowski krótko odniósł się do ataku Rosji pisząc: „Putin c*j”

Na Instagramie zareagował również podwójny mistrz KSW, Roberto Soldić. Popularny „Robocop” spytał, gdzie jest ludzkość oraz zaznaczył, że jest dzisiaj bardzo smutny z powodu przerażających wydarzeń.

Udostępnił również szokujące nagranie z ataku lotniczego na domy mieszkalne!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO