czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaHigh LeagueOrganizacja High League apeluje w sprawie wojny na Ukrainie! "Żądza władzy i...

Organizacja High League apeluje w sprawie wojny na Ukrainie! „Żądza władzy i ludzka chciwość po raz kolejny przekroczyły granice”

Organizacja High League postanowiła zareagować na trwającą u naszych wschodnich sąsiadów wojnę. Federacja freakowa zachęca do wspierania Ukrainy poprzez zbiórkę.

Od 24 lutego Ukraina broni się przed atakami rosyjskich żołnierzy. Władimir Putin nie zamierza odpuścić i jak oświadczył były premier Dmitrij Miedwiediew, prezydent Rosji nie zatrzyma się, dopóki nie osiągnie swojego celu, a sankcje nie mają dla niego żadnego znaczenia.

Kolejna noc będzie bardzo ważna. Z piątku na sobotę Rosjanie próbowali zdobyć Kijów, jednak im się to nie powiodło. Mer stolicy Witalij Kliczko zapewnił, że na ten moment miasto nada pozostaje w rękach Ukraińców.

Głos w sprawie wojny zabrało wielu sportowców. Między innymi Joanna Jędrzejczyk zamieściła na swoich social mediach wpis. Co ciekawe, ku zaskoczeniu po postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Jak się okazało, pochodzą one od rosyjskich kibiców, którzy popierają działania wojenne na Ukrainie.

Była mistrzyni UFC zachęcała do tego, by nasze wsparcie dla Ukrainy nie ograniczało się jedynie do social mediów, tylko żeby każdy pomógł tak, jak może. Podobny apel wystosowała jedna z największych polskich federacji freakowych.

High League zachęca do wpłacania pieniędzy na zbiórkę, która zostanie przeznaczona na wsparcie Ukrainy. Na oficjalnym profilu organizacji pojawił się taki wpis:

– Żądza władzy i ludzka chciwość po raz kolejny przekroczyły granice. Tym razem o swoją wolność walczyć musi Ukraina 😥

Jako HIGH League ze wszystkich sił wspieramy naszych wschodnich sąsiadów. 🇺🇦

Zróbmy wszystko, aby Ukraińcy mogli cieszyć się normalnym życiem!

Dołączmy do zbiórki i wesprzyjmy Ukrainę 💙💛

Link na story 🤝

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze