Poniedziałek, 4 Marca, 2024

(VIDEO) Awantura przed walką Martyna Forda z Irańskim Hulkiem! Brytyjczykowi puściły nerwy!

Fot. YouTube
Opublikowane 27 lutego 2022, 15:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami face to face przed głośnym pojedynkiem dwóch gigantów. Brytyjczyk nie wytrzymał i odepchnął rywala, który chwilę później próbował się odegrać, jednak nie zrobił wrażenia na Fordzie.

2 kwietnia w hali O2 w Londynie odbędzie się gala Celebrity Boxing, na której dojdzie do pojedynku pomiędzy mierzącym ponad 203 cm Martynem Fordem i ponad 170-kilogramowym Sajadem Gharibim znanym w social mediach jako „Irański Hulk”.

Martyn Ford to brytyjski aktor, który został ogłoszony jako zawodnik jeszcze w 2018 roku. Od tamtego czasu już kilkukrotnie miał zadebiutować w klatce, jednak żaden jego pojedynek nie doszedł do skutku.

Teraz Ford stanął twarzą w twarz ze swoim pierwszym rywalem, z którym stoczy walkę bokserską. Nie obyło się bez przysłowiowych dymów, gdyż Brytyjczykowi puściły nerwy. Najpierw Ford odepchnął „Irańskiego Hulka”, który odleciał do tyłu i wylądował na ziemi.

Zawodnicy zostali rozdzieleni, a chwilę później doszło do kolejnego face-to-face. Tym razem to Sajadem Gharibim spróbował się odegrać i zaatakował Forda. Nie zrobił jednak na Brytyjczyku żadnego wrażenia.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Duża część Internautów jest przekonana, że Gharibim nie ma najmniejszych szans, a być może po spotkaniu z Fordem wycofa się z walki:

– Cóż, ta walka nie będzie walką. To będzie masakra. Irański „Hulk” (Jeśli go tak nazywacie) nie przetrwa pierwszej rundy.

– To odepchnięcie pokazało, jak „uprzejmy” jest Ford. Dał Hulkowi ostrzeżenie, żeby z oczywistych powodów nie wychodził do ringu. Walka z całą pewnością będzie odwołana.

– Naprawdę przykro mi Irańskiego Hulka. Można zobaczyć strach w jego oczach po tym, jak został odepchnięty.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments