sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaZbigniew Boniek wściekły odpowiada na zarzuty po decyzji FIFA. "Nie wciągajcie mnie...

Zbigniew Boniek wściekły odpowiada na zarzuty po decyzji FIFA. „Nie wciągajcie mnie w jakieś fifowskie ruchy”

Zbigniew Boniek po ogłoszeniu decyzji FIFA wielokrotnie zaczepiony w mediach społecznościowych. Internauci zarzucali Polakowi udział w skandalicznej decyzji ze strony FIFA. Wiceprezes UEFA wydał komunikat w tej sprawie.

Były prezes PZPN piastuje obecnie stanowisko wiceprezesa UEFA. Organizacja ta już wcześniej wydała pakiet sportowych sankcji nałożonych na Rosję. Po kilku dniach ciszy swój komunikat w tej sprawie udostępniła również FIFA.

Skandaliczne oświadczenie federacji spotkało się z ogromną krytyką zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z całą sytuacją został połączony także Zbigniew Boniek.

Wszystko przez to, że FIFA w swoim komunikacie wspomniała, że decyzję podjęła w porozumieniu z organizacją UEFA. Internauci i dziennikarze szybko to wyłapali i za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowili zapytać o całą kwestię wiceprezesa UEFA Zbigniewa Bońka.

Były prezes PZPN nie zwlekał długo i niezwłocznie odpowiedział, jednocześnie odpierając zarzuty o jakimkolwiek wkładzie własnym w całą tę kuriozalną sytuację.

„Uważam, ze jest to decyzja skandaliczna i dowiedziałem się o tym tak jak pan dwie godziny temu. Nie podpisałbym się pod tym za żadne skarby… proszę mnie nie wciągać w jakieś fifowskie ruchy z którymi nie mam nic wspólnego” – zakomunikował na Twitterze Boniek.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Michniewicz wyjaśnił dlaczego nie powołuje Gikiewicza. „Z mojej perspektywy to...

0
Rafał Gikiewicz i reprezentacja Polski to temat, który od kilku miesięcy powraca na usta kibiców Biało-Czerwonych. Czesław Michniewicz podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem opowiedział jak cała sytuacja wygląda z jego perspektywy.