(VIDEO) Postrzelali w Płocku! Zobacz fenomenalny rajd Rafała Wolskiego!

Opublikowane 6 marca 2022, 14:29
0
0

Wisła Płock po serii trzech porażek z rzędu ponownie zapunktowała. Nafciarze ograli 3:1 Górnik Łęczna. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Wyjściowe składy Wisły oraz Górnika:

W pierwszej połowie działo się sporo, a kibice zobaczyli aż 4 bramki! Strzelanie w 10. minucie rozpoczął Mateusz Szwoch, który popisał się indywidualnym rajdem pomiędzy zawodnikami Górnika Łęczna.

W 22. minucie do głosu doszli przyjezdni. Janusz Gol świetnie wszedł w pole karne Nafciarzy i przytomnie zgrał piłkę do Damiana Gąski. Ten przymierzył mocno, ale i też skutecznie.

Remis nie utrzymał się jednak długo, ponieważ już w 29. minucie Wisła ponownie wyszła na prowadzenie. Tym razem to Rafał Wolski porwał się na indywidualną akcję i pewnie wykończył ją celnym uderzeniem na bramkę Górnika.

Wolski miał także swój ogromny wkład przy golu na 3:1. Zawodnik Wisły efektownie minął rywali, a następnie wyłożył piłkę Łukaszowi Sekulskiemu. Ten tylko dopełnił formalności.

W drugiej połowie wynik spotkania już nie uległ zmianie. Mecz zamknąć mogli Rafał Wolski oraz Jakub Rzeźniczak, lecz ich próby zostały wybronione przez Gostomskiego.

Nafciarze od 68. minuty grali w osłabieniu, ponieważ Łukasz Sekulski obejrzał czerwoną kartkę i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Od tego czasu inicjatywę mieli przyjezdni, jednak gospodarze konsekwentnie oddalali zagrożenie.