Conor McGregor zapowiada zakup klubu piłkarskiego! „Módl się, by…”

Źródło: Instagram
fot.Instagram
Opublikowane 7 marca 2022, 07:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W niedługim czasie możemy stać się świadkami niezwykłego wydarzenia. Conor McGregor poinformował, że interesuje go zakup klubu piłkarskiego. Ma już nawet swoje typy!

Były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC, Conor McGregor, znów znalazł się na ustach wszystkich w ostatnim czasie. Irlandczyk, który od lat prowadzi różne biznesy, ma zamiar wejść w kolejny. Po wielkim sukcesie whisky Proper Twelve oraz rosnącej popularności baru The Black Forge Inn, „Notorious” zainteresował się zakupem klubu piłkarskiego.

Chlesea FC została wystawiona na sprzedaż przez Romana Abramowicza. Rosyjski oligarcha najpierw oddał kontrolę członkom klubowej fundacji, a następnie obwieścił, że chce odsprzedać „The Blues”.

Chcę zbadać ten temat, Chelsa FC – napisał McGregor na Twitterze oznaczając londyńską ekipę. Do wszystkiego dołączył screen z prywatnej rozmowy gdzie napisał: „Chelsea wystawiona za 3 miliardy. Kupmy to.”

Osoba odpowiedzialna za klubowe social media odpowiedział „Notoriousowi”:

Dzięki, Conor McGregor, ale jeśli chcielibyśmy mieć u władzy szalonego, narwanego Irlandczyka to zatrudnilibyśmy Roya Keana jako menedżera.

Nie żartuję. Naprawdę badam ten temat – odpowiedział w już usuniętym wpisie były mistrz UFC w kategorii lekkiej i piórkowej. Nie był to jedyny skasowany tweet w jego wykonaniu. W następnych Irlandczyk wymieniał kluby piłkarskie, których zakupem jest zainteresowany:

Celtic od Dermota Desmonda, Manchester United od Glazerów, a ostatnio Chelsea FC. Wszystko to sprawdzam. Piłka nożna to to, co mnie czeka. Nie dajcie się zwieźć.

Codziennie kopię. Dlaczego miałbym nie poprowadzić drużyny młodych, oddanych sportowców do chwały. Jest idealny do tej roboty. Módl się, by to była twoja drużyna.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO