sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaUFCOstre słowa Michała Oleksiejczuka po porażce na UFC 272! Zwrócił się do...

Ostre słowa Michała Oleksiejczuka po porażce na UFC 272! Zwrócił się do hejtrerów! „Ch*j wam w…”

Michał Oleksiejczuk po raz pierwszy od porażki na UFC 272 udzielił dłużej wypowiedzi. Popularny „Hussar” odezwał się do fanów na Instagramie.

Galę UFC 272 otworzył kolejny występ Michała Oleksiejczuka dla największej federacji MMA. „Hussar” zmierzył się z Dustinem Jacobym, który powrócił w 2019 roku po niemal 10-letnim rozbracie z federacją. Amerykanin nie przegrał żadnego z 5 spotkań od tego czasu, remisując jednokrotnie.

Michał Oleksiejczuk zaliczył dobrą pierwszą rundę, jednak później ewidentnie zabrakło tlenu. „The Hanyak” zaczął przeważać i nie odpuścił do końca. Sędziowie byli jednomyślni i Amerykanin wygrał jednogłośną decyzją. Tuż po tym „Hussar” zamieścił krótką wiadomość skierowaną do fanów:

Dziękuję za wsparcie, przepraszam, że zawiodłem

Dziś, kilka dni po UFC 272, Michał Oleksiejczuk ponownie zamieścił wpis na Instagramie. Zawodnik dziękował wszystkim tym, którzy wspierali go w przygotowaniach:

– Kolejna walka za mną, emocje opadły i przyszedł czas na podziękowania dla tych, którzy wspierali mnie i wspierają dalej. Mimo wyniku to był mój najlepszy okres przygotowawczy od kiedy startuje w MMA a to właśnie dzięki tym osobom @ivandrago_rus @bortlukasz @bartonhypnosis @ostryandthepitbull @ernestdorosz @cezary_oleksiejczuk.

– Wielkie ukłony w stronę @wcapro @uniq_fight_club @staraszkolaboksu @fitpointcompl oraz rodzinnego @oleksiejczuk_team.official za to że mogłem u Was gościć i korzystać z Waszej pomocy, bardzo to doceniam

– Wielkie ukłony w stronę oraz rodzinnego @oleksiejczuk_team.official za to że mogłem u Was gościć i korzystać z Waszej pomocy, bardzo to doceniam. No i na koniec firmy, które są ze mną na dobre i na złe, wspierają mnie i pozwalają na ciągły rozwój @mdclinic_warszawa @centrum_medyczne_mml @kuchniavikinga @ground_game.

Dodam też kilka słów od siebie, właśnie wróciłem na salę treningową i prędzej czy później osiągnę swój cel, tego wieczoru rywal był lepszy i szanuje go za to ,to był mocny bój z którego wyciągnę wnioski i także znajdę się w TOP 15 UFC. Nie mogę także zostawić bez słowa tego co czytam na Internecie, nie wiem dlaczego tak wielu ludzi cieszy się z mojej porażki, szanuje tych którzy we mnie wierzą ,znaczycie dla mnie bardzo dużo, a tym którzy świętują moją porażkę to mam do powiedzenia tylko jedno CH*J wam w d**e jeszcze przyjdzie czas.

Po starciu Oleksiejczuka z Jacobym na temat porażki Polaka wypowiedział się były opiekun z Akademii Sportów Walki Wilanów, Mirosław Okniński. Trener zauważył, że Michałowi na UFC 272 zabrakło kilku mądrych porad z narożnika i zaprosił zawodnika na rozmowę.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.