GROMDA kupiła komentarze pod kontrowersyjnym zwiastunem? Prawdziwi kibice chcą wyjaśnień! „Dlaczego macie fejkowe komentarze?”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 marca 2022, 12:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jak się okazało, sam zwiastun to nie jedyna kontrowersja, jaką wywołała GROMDA. Pod materiałem w serwisie YouTube zaczęło pojawiać się coraz więcej podejrzanych komentarzy.

Już w kolejny piątek 18 marca odbędzie się ósma edycja gali GROMDA. Organizacja ponownie powraca z brutalnym turniejem na gołe pięści oraz superfightami, w których do ringu powróci m.in. pogromca „Zadymy” i zwycięzca wielkiego finału Vasyl Halych.

Kontrowersyjna zapowiedź gali

Federacja podobnie jak przy okazji poprzednich wydarzeń opublikowała zwiastun promujący nadchodzącą galę. Tym razem jednak materiał zebrał masę krytycznych komentarzy. Internauci w ostrych słowach podsumowali trailer GROMDA 8.

Niektórzy stwierdzili nawet, że kontrowersyjna federacja Marcina Najmana MMA-VIP, która współpracuje byłym gangsterem „Słowikiem”, wypada znacznie lepiej, niż ostatnia próba promocji GROMDY.

Więcej opinii na temat samego zwiastuna znajdziesz tutaj: Mocna krytyka po kontrowersyjnej zapowiedzi GROMDY! „Okazuje się, że gala ze Słowikiem miała więcej klasy”

Nie wszyscy jednak skrytykowali materiał. Części kibiców spodobała się mocna zapowiedź i stanęli oni w obronie organizacji. Pod nagraniem pojawiły się jednak mocno podejrzane komentarze. Nie trudno domyślić się, że nie są to prawdziwe wpisy Internautów.

Fałszywe komentarze pod trailerem GROMDA 8

Nieprawdziwych komentarzy jest coraz więcej, a ich autorami są zagraniczne konta. Co ciekawe, niektóre opinie nawet się powtarzają. Kilka osób napisało np. „Super montaż i ujęcia”. Inni natomiast komentowali:

– Super filmik i fajny kanał.

– Leci łapka w górę i subik – taki komentarz również zobaczymy parę razy, podobnie jak – GROMDA 8.Czekamy!

Poniżej znajdziecie zestawienie zaledwie kilku takich komentarzy:

Kibice reagują na fałszywe komentarze

Co więcej, Internauci zauważyli, co dzieje się pod zwiastunem GROMDY i zdali sobie sprawę, że nie są to prawdziwe komentarze. Pojawiło się kilka wpisów osób, które zwróciły na to uwagę, jednak zostały one już usunięte.

Jeden z Internautów chciał od GROMDY wyjaśnień i napisał – Dlaczego macie fakeowe pozytywne komentarze? Każda pozytywna opinia to nazwa użytkownika zagraniczna… żałosne – niestety tego komentarza nie znajdziemy już pod opublikowanym filmem. 

Drugi natomiast dodał – Prawie wszystkie pozytywne komentarze to z kont botów. Spójrzcie na nazwy tych profili.

Sami możecie sprawdzić, jak wygląda sytuacja z fałszywymi komentarzami pod zwiastunem GROMDA 8:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments