Mateusz Borek odpowiada na krytykę po zapowiedzi GROMDY! „Nie zrozumiano przekazu. Nigdy nie traktowałem kobiet przedmiotowo”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 marca 2022, 14:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego trailer GROMDA 8. Zapowiedź gali spotkała się z ogromną krytyką Internautów.

Największa polska organizacja walka na gołe pięści powraca z kolejną galą. Już 18 marca odbędzie się ósma edycja GROMDY. Na kibiców ponownie czeka turniej oraz dodatkowe superfighty. W pojedynkach wezmą udział zawodnicy znany z poprzednich gal, ale także debiutanci.

Kontrowersyjna zapowiedź gali GROMDA 8

Wydarzenie podobnie jak poprzednie GROMDY jest promowane między innymi zapowiedzią. Wcześniej nagrania cieszyły się głównie pozytywnymi opiniami, jednak tym razem jest inaczej. Kibice mocno skrytykowali materiał, który trafił do serwisu YouTube.

Dookoła trailera jest sporo kontrowersji. Internauci nie szczędzili ostrych słów, a pod nagraniem zaczęły pojawiać się pozytywne komentarze dodawane z fałszywych kont. Prawdziwi kibice, którzy to zauważyli, chcieli od GROMDY wyjaśnień, jednak ich komentarze zostały szybko usunięte.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj – GROMDA kupiła komentarze pod kontrowersyjnym zwiastunem? Prawdziwi kibice chcą wyjaśnień! „Dlaczego macie fejkowe komentarze?”

Mateusz Borek komentuje falę krytyki

W ostatnim wywiadzie dla kanału „To jest Boks” Mateusz Borek odniósł się do krytyki pod adresem GROMDY. Współwłaściciel organizacji uznał, że odbiorcy nie zrozumieli przekazu.

– Dostaję w głowę ja i moja rodzina. Rozumiem, że to się komuś może nie podobać. Ktoś uważa, że to jest tandetne, banalne, niefajne, źle zmontowane, zbyt dużo jest nagości. Troszkę chyba jednak nie zrozumiano przekazu. Poczułem się trochę znokautowany tymi opiniami i tytułami. Wszystko robi się dla klików.

– Nigdy nie byłem seksistą, nigdy nie traktowałem kobiet przedmiotowo. Byłem wychowany w normalnej, katolickiej rodzinie. Mama i tata nauczyli mnie szacunku do drugiego człowieka, do kobiety. Zawsze szanowałem mamę, babcię, ciocię, siostrę, żonę, koleżankę, przyjaciółkę. Jestem kompletnie innym człowiekiem, niż ktoś próbuje to przedstawić. To jest popier**lony świat! Popierd**lony! Świat hejtu, linków, naprawdę.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments