Zawodnik FEN zabrał głos w sprawie ogłoszenia jego pojedynku: „Nic mi nie wiadomo, że walczę”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 marca 2022, 14:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala FEN 39. W trakcie wydarzenia organizacja za pośrednictwem social mediów ogłosiła pierwsze starcia, które zobaczymy na kolejnym wydarzeniu.

Gala Fight Exclusvie Night 40 odbędzie się dopiero w czerwcu, jednak organizacja już teraz rozpoczęła promocję. Na wydarzeniu w Ostródzie dojdzie do dwóch pojedynków mistrzowskich. O pas kategorii półśredniej Cezary Oleksiejczuk zmierzy się z Kamilem Kraską. Natomiast stawką walki Marcin Naruszczka vs Piotr Kuberski będzie tytuł dywizji średniej.

Organizacja ogłosiła również trzecie zestawienie, które zobaczymy na gali w Ostródzie. Zapowiedziane zostało bowiem starcie Adama Kowalskiego, który ma zmierzyć z Wojciechem Januszem.

Informacje o nadchodzących pojedynkach FEN udostępniło między innymi na swoim Instagramie. Co ciekawe, w komentarzu odpowiedział Adam Kowalski, który zdradził, że nie wie nic na temat rzekomego pojedynku z „Kulkinho”.

– Proszę usunąć.

Nic mi nie wiadomo, że walczę – napisał w komentarzach.

Odpowiedź fightera szybko jednak zniknęła z social mediów. Jak dowiedział się dziennikarz MMA-Bądź na bieżąco Hubert Mściwujewski, to nie zawodnik usunąć swój komentarz. Musiała więc zrobić to organizacja. Na ten moment nie wiadomo, czy na pewno dojdzie do zapowiedzianej walki.

Źródło: Instagram/Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments