Marcin Najman ostro o odejściu Mateusza Borka z GROMDY! „Wielu z was czeka na mój komentarz”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 marca 2022, 20:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos w sprawie GROMDY, o której zrobiło się głośno za sprawą ostatniego trailera. „El Testosteron” nie szczędził ostrych słów pod adresem szefów organizacji.

Już w ten piątek odbędzie się ósma edycja GROMDY, czyli krwawych walk na gołe pięści. Do sieci kilka dni temu trafił zwiastun promujący nadchodzącą galę. Nie spodobał się on wielu Internautom i został mocno skrytykowany. W serwisie YouTube i w social mediach pojawiło się wiele krytycznych komentarzy skierowanych do federacji.

Mateusz Borek odszedł z GROMDY

Właściciele organizacji nie spodziewali się tak mocnej reakcji. Fala krytyki doprowadziła do tego, że Mateusz Borek, podjął ostateczne kroki i zdecydował się odejść z GROMDY. Na oficjalnych social mediach organizacja opublikowała dzisiaj oświadczenie, w którym możemy przeczytać:

– Nie można zapominać, że materiały promocyjne tego rodzaju wydarzeń z założenia posługują się określoną formą i przekazem. Wszystkie sceny czy kwestie wypowiadane przez osoby biorące udział w trailerze są oczywiście fikcją i stanowią wyłącznie wyraz realizacji zaplanowanego scenariusza. Z założenia twórców mocny przekaz oraz przerysowany charakter materiału przedstawia specyficzny męski świat i panujące w nim zasady.

– Jednak, z uwagi na to, że udział Mateusza Borka wywołał w pewnych środowiskach negatywne komentarze i szereg pomówień w stosunku do jego osoby, informujemy, że Mateusz Borek zdecydował wycofać się z projektu GROMDA. Dziękujemy Mateuszowi za dotychczasową współpracę, pomoc i okazane wsparcie.

Całe wyjaśnienia dotyczące kontrowersyjnego trailera oraz odejścia Mateusza Borka z organizacji znajdziecie tutaj – Mateusz Borek odchodzi z GROMDY! Organizacja wydała oświadczenie po kontrowersyjnym trailerze!

Najman komentuje odejście Borka i oświadczenie organizacji

Nie mogło oczywiście zabraknąć komentarza Marcina Najmana, który nie zamierzał gryźć się w język. Po przeczytaniu oświadczenia uznał, że federacja nadal nie rozumie, skąd taka fala krytyki. Freak fighter na swoim kanale YouTube udostępnił nagranie, w którym wyjaśnia:

– Wielu z was czeka na mój komentarz w sprawie tego, że Mateusz Borek zrezygnował z GROMDY. GROMDA dzisiaj wystosowała oświadczenie, którym tylko się pogrążyła, no bo jak czytamy, ze względu na zły odbiór różnych kwestii z tego ich trailera Mateusz Borek się usunął. Czyli oni dalej nic nie rozumieją. Oni dalej nie rozumieją tego, że przedstawili kobiety w sposób absolutnie przedmiotowy, z tym ich komentarzem: „Ku*wa zawsze będzie ku*wą”.

– Do tego kolejne tłumaczenie z tego oświadczenia, że to świat prawdziwych mężczyzn. Borek, Grabowski, was już do reszty popi***liło? Czy ty myślisz, że prawdziwy mężczyzna nazywa kobiety ku*wami? I wy się odwołujecie do jakiegoś etosu szacunku do kobiet. Tak pokracznego, głupiego i prymitywnego tłumaczenia nie spodziewałem się po Borku. Myślałem, że jest na wyższym poziomie. Jest to jedna wielka kompromitacja organizacji i samego Borka.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments