piątek, 24 czerwca, 2022
Strona głównaGROMDARing girl odchodzi z GROMDY po aferze z trailerem! "Nie tylko ja...

Ring girl odchodzi z GROMDY po aferze z trailerem! „Nie tylko ja stamtąd zniknę. Też się zgłaszałam na ten klip, ale…”

Jedna z ring girls GROMDY postanowiła odejść z organizacji po ostatnim trailerze. Przyznała, iż nie żałuje, że nie znalazła się w zapowiedzi nadchodzącej gali.

Nikt nie spodziewał się, że po materiale promującym piątkowe wydarzenia dojdzie do tylu kontrowersji. Najpierw nagranie zebrało masę krytycznych komentarzy. Internauci nie szczędzili ostrych słów zarówno w social mediach, jak i w serwisie YouTube.

Kontrowersje po zapowiedzi GROMDA 8

Co ciekawe, zauważyli również, że pod trailerem zaczęły pojawiać się fałszywe komentarze i wszystkie z nich były pozytywne. Kiedy kibice zwracali na to uwagę, ich wpisy były usuwane. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj – GROMDA kupiła komentarze pod kontrowersyjnym zwiastunem? Prawdziwi kibice chcą wyjaśnień! „Dlaczego macie fejkowe komentarze?”

To jednak dopiero początek. Niespodziewanie z GROMDY odszedł Mateusz Borek. Podjął taką decyzję ze względu na fale krytyki i rzekome pomówienia pod jego adresem. W tej sprawie na oficjalnym profilu federacji pojawiło się oświadczenie, w którym możemy przeczytać:

– Z uwagi na to, że udział Mateusza Borka wywołał w pewnych środowiskach negatywne komentarze i szereg pomówień w stosunku do jego osoby, informujemy, że Mateusz Borek zdecydował wycofać się z projektu GROMDA. Dziękujemy Mateuszowi za dotychczasową współpracę, pomoc i okazane wsparcie.

Decyzji Mateusza Borka nie rozumie wielu kibiców. Część z nich podejrzewa, że powód odejścia dziennikarza z GROMDY może być inny, niż krytyka Internautów, którym nie spodobała się kontrowersyjna zapowiedź.

Całe oświadczenie GROMDY znajdziecie tutaj – Mateusz Borek odchodzi z GROMDY! Organizacja wydała oświadczenie po kontrowersyjnym trailerze!

Ring girl odchodzi z GROMDY

Borek to nie jedyna postać, która odchodzi z federacji. Na taki krok zdecydowała się również ring girl Julianna Kieraś. Za pośrednictwem swoich social mediów w odpowiedzi na pytania fanów, przekazała że więcej nie pojawi się na gali GROMDA i nie żałuje swojej decyzji. Dodała również, że nie jest jedyną osobą, która wycofa się ze współpracy z organizacją.

– Nie będzie mnie już na GROMDZIE.

– Trudno. Nie żałuję, nie tylko ja stamtąd zniknę.

Odniosła się również do trailera, w którym chciała wystąpić. Podkreśliła, że nie żałuje tego, iż nie pojawiła się w nagraniu. Przytoczyła także słowa, które padają w kontrowersyjnym materiale i zapytana o decyzję Mateusza Borka odparła:

– Nie wiem, nie będę się wypowiadała za kogoś. Portale plotkarskie piszą, że poszło o aferę z klipem, jak było naprawdę, nie wiem. Też się zgłaszałam na ten klip, ale po publikacji nie żałuję, że mnie tam nie było. Przesada. „Kur*a zawsze będzie ku*wą” i coś prawdy w tym jest, patrząc od strony kuchni.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.