„Brodacz” wygrywa brutalne starcie z „Niedźwiedziem”! Narożnik poddał walkę w 5 rundzie!

Opublikowane 18 marca 2022, 23:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z krwawymi pojedynkami. Na karcie walk gali GROMDA 8 ponownie znalazł się turniej, extra fighty, a tym razem także starcie będące eliminatorem do walki o pas.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego i Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

Poza tradycyjnym turniejem na fight cardzie znalazły się również dwa extra fighty, a main eventem wydarzenia jest starcie będące eliminatorem do walki o pas GROMDY.

Galę GROMDA obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic, która jest oficjalnym sponsorem wydarzenia. W ofercie znajdziecie zarówno pojedynku turniejowe, jaki i extra fighty.

Nowi użytkownicy mogą także skorzystać ze specjalnej promocji. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ BONUS!

RELACJA:

Runda 1:

„Brodacz” ruszył z ciosami, przy linach trafił kilka uderzeń. Chwilę później jednak „Niedźwiedź” odpowiada mocnymi atakami. Trafia obszernym lewym, jednak nie zrobił on większego wrażenia na rywalu. „Brodacz” odpowiedział potężnym ciosem, który naruszył „Niedźwiedzia”. To jednak Kopeć na sam koniec rundy ruszył z serią, a rywala uratował gong.

Runda 2:

Zawodnicy walczą na wysokim tempie i nie kalkulują. Najpierw czysto trafił „Niedźwiedź”, jednak „Brodacz” odpowiada na jego ataki. Po jednym z mocniejszych uderzeń Załuska jest liczony, ale szybko wraca do gry. „Niedźwiedź, który polega na swojej szybkości, zaczyna zyskiwać przewagę, ale rywal nie zamierza zwalniać. Wiele ciosów jednak nie dochodziło do celu zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

Runda 3:

Od początku rundy bardziej aktywny „Brodacz”, jednak jego ciosy nie dochodzą do korpusu rywala. „Niedźwiedź” zaczyna się rozpędzać i cały czas rozbija przeciwnika, próbując uniknąć jego obszernych ciosów. Ponownie Załuska przejmuje inicjatywę i atakuje częściej. Obaj zawodnicy wymieniają wiele mocnych i celnych uderzeń, a końcówka należała do „Brodacza”.

Runda 4:

Załuska jest już bardzo zmęczony, ale wciąż atakuje „Niedźwiedzia”. Na zmianę raz jeden raz drugi trafia potężne ciosy na głowę rywala. Niespodziewanie na kilka sekund przed końcem rundy na deski pada „Niedźwiedź”, który został trafiony na wątrobę.

Runda 5:

Załuska zepchnął rywala w narożnik i zasypuje go ciosami. „Niedźwiedź” pada na deski i jest liczony, jednak wraca do gry. Obaj fighterzy zmęczeni, jednak to „Brodacz” zyskuje przewagę. Po kolejnych ciosach na korpus rywal jest liczony. Załuska atakuje już tylko na korpus, świadomy że zaraz może to skończyć. „Niedźwiedź” chce walczyć dalej, ale jego narożnik przerwał pojedynek.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments