Poniedziałek, 4 Marca, 2024

„Capo” pokonuje „Stolarę” w trzeciej rundzie! Przechodzi do półfinału GROMDA 8

Opublikowane 18 marca 2022, 21:09
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z krwawymi pojedynkami. Na karcie walk gali GROMDA 8 ponownie znalazł się turniej, extra fighty, a tym razem także starcie będące eliminatorem do walki o pas.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego i Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

Poza tradycyjnym turniejem na fight cardzie znalazły się również dwa extra fighty, a main eventem wydarzenia jest starcie będące eliminatorem do walki o pas GROMDY.

Galę GROMDA obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic, która jest oficjalnym sponsorem wydarzenia. W ofercie znajdziecie zarówno pojedynku turniejowe, jaki i extra fighty.

Nowi użytkownicy mogą także skorzystać ze specjalnej promocji. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ BONUS!

RELACJA:

Runda 1:

„Stolara” zasypuje rywala ciosami, chwilę później ten odpowiada serią. Obaj zawodnicy nie unikają agresywnych wymian, w końcu „Capo” trafia mocnym prawym, po którym „Stolara” jest liczony. „Capo” cały czas wywiera presję, a rywal cofa się, unikając ataków.

Runda 2:

„Capo” cały czas atakuje pojedynczymi ciosami. Spycha przeciwnika do narożnika, tam trafia potężnym ciosem na wątrobę. Wydaje się, że to koniec, ale „Stolara” walczy dalej, żeby kilkanaście sekund być ponownie liczonym. Powrócił do walki, ale ponownie doszło do liczenia po pierwszych ciosach „Capo”.

Runda 3:

Od początku doszło do kilku wymian pojedynczych ciosach i po celnym uderzeniu na korpus „Stolara” pada na deski. Tym razem sędzia przerwał już walkę i nie pozwolił kontynuować starcie.

Piotr „Capo” Półchłopek pokonuje Dawida „Stolarę” Stolarskiego w trzeciej rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments