„Hunter” zastępuje „Capo” i awansuje do finału GROMDA 8! Narożnik „Japy” poddaje walkę!

Opublikowane 18 marca 2022, 22:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z krwawymi pojedynkami. Na karcie walk gali GROMDA 8 ponownie znalazł się turniej, extra fighty, a tym razem także starcie będące eliminatorem do walki o pas.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego i Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

Poza tradycyjnym turniejem na fight cardzie znalazły się również dwa extra fighty, a main eventem wydarzenia jest starcie będące eliminatorem do walki o pas GROMDY.

Galę GROMDA obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic, która jest oficjalnym sponsorem wydarzenia. W ofercie znajdziecie zarówno pojedynku turniejowe, jaki i extra fighty.

Nowi użytkownicy mogą także skorzystać ze specjalnej promocji. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ BONUS!

RELACJA:

Runda 1:

Daniel „Hunter” Więcławski wszedł do ringu w zamian za kontuzjowanego „Capo” i od początku trafił mocnym ciosem „Japę”. Chwilę później Utkowski w odpowiedzi posłał „Huntera” na deski. Obaj zawodnicy atakują wiatrakami, w końcu Więcławski trafia, a „Japa” pada na deski. Przeciwnik jednak nie przestaje uderzać i dalej wyprowadza ciosy na głowę rywala. Sędzia musiał chwycić zawodnika i odciągnąć go od „Japy”. Symbolicznie w geście ostrzeżenia odjął punkt.

Runda 2:

Od początku obaj zawodnicy wymieniają mocne ciosy, ale znacznie więcej trafia w głowę „Japy”. Coraz więcej zamieszania i Więcławski ponownie fauluje, uderzając od tyłu. „Japa” specjalnie uklęknął, żeby sędzia rozpoczął liczenie, aby mógł złapać oddech. Utkowski wraca do walki i chwilę później rundę przerywa gong.

Runda 3:

Po krótkiej wymianie „Hunter” posyła „Japę” na deski, ale ten szybko wstaje i jest gotowy walczyć dalej. Szybko jednak ponownie dostaje mocny cios od Więcławskiego. „Japa” ponownie liczony, ale walczy dalej i kilka sekund później znowu ląduje na deskach. Wydawało się, że to koniec, jednak niespodziewanie Utkowski wraca do gry. Po zakończeniu trzeciej odsłony narożnik „Japy” zdecydował się poddać walkę”

Daniel „Hunter” Więcławski awansuje do finału GROMDA 8

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments