Udany debiut „Wasyla” na gali GROMDA 8! Mocnymi ciosami rozbija „Pelego”

Opublikowane 18 marca 2022, 21:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z krwawymi pojedynkami. Na karcie walk gali GROMDA 8 ponownie znalazł się turniej, extra fighty, a tym razem także starcie będące eliminatorem do walki o pas.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego i Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

Poza tradycyjnym turniejem na fight cardzie znalazły się również dwa extra fighty, a main eventem wydarzenia jest starcie będące eliminatorem do walki o pas GROMDY.

Galę GROMDA obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic, która jest oficjalnym sponsorem wydarzenia. W ofercie znajdziecie zarówno pojedynku turniejowe, jaki i extra fighty.

Nowi użytkownicy mogą także skorzystać ze specjalnej promocji. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ BONUS!

RELACJA:

Runda 1:

Zawodnicy od razu rzucili się na siebie z ciosami, w wyniku czego jeden i drugi przyjął mocne uderzenia na głowę. „Wasyl” wyczekuje momentu i trafia, chwilę później dokłada potężne uderzenie, po którym „Pele” pada na liny. Wasilewski znacznie spokojniejszy i pewniejszy kilka sekund przed gongiem zasypuje rywala ciosami. „Pele” ponownie na linach, ale błyskawicznie wstaje na nogi.

Runda 2:

Podobnie jak w pierwszej odsłonie zawodnicy ruszyli z mocnymi ciosami. „Wasyl” kolejny raz z gradem ciosów, a przeciwnik wraca do gry. Wydaje się, że uderzenia nie zrobił na nim wrażenia, ale przekazał sędziemu, że nie chce kontynuować walki.

Marcin „Wasyl” Wasilewski pokonuje Patryka „Pele” Bednarza w drugiej rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments