Poniedziałek, 4 Marca, 2024

(VIDEO) Łukasz „Goat” Parobiec przed GROMDA 8: „Do takich walk nie ma gameplanu. Tu jedna plomba może zmienić wszystko”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 marca 2022, 16:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj odbędzie się kolejna edycja GROMDY, na której do ringu powróci dobrze znany kibicom Łukasz „Goat” Parobiec.

Tym razem doświadczony fighter weźmie udział w turnieju. Podczas wczorajszej ceremonii jako rywala w pierwszym etapie ćwierćfinałowym wylosował debiutującego w organizacji Tobiasza „Bombiarza” Adriańczyka.

„Goat”, który jest sporym faworytem w rozmowie z fansportu.pl został zapytany o plan na nadchodzącą walkę, jednak przyznał, że nie ma takiego, gdyż w starciach na gołe pięści jeden cios może odmienić losy całego pojedynku.

– Do takich walk na gołe pięści nie ma gameplanu. Gdzieś tam mogę sobie coś założyć wcześniej, w dzień walki, z czego zacząć, ale jak wiadomo, jedna plomba w walkach na gołe pięści może wszystko przełożyć na drugą szalę.

Nie zaprzątam sobie głowy. Tu są kontuzje, tu jest wszystko, tutaj może się wszystko zdarzyć – dodał zapytany o kolejne pojedynki w drabince turniejowej. Całą rozmowę z Łukaszem „Goatem” Parobcem znajdziesz poniżej.

Transmisja gali GROMDA 8 odbędzie się w systemie PPV i dostępna jest już od 24,99 zł! Gala rozpocznie się w piątek, 18 marca o godzinie 20:00. Aby wykupić dostęp PPV na GROMDA 8 wystarczy kliknąć tutaj.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO GROMDA 8

Kursy bukmacherskie na galę GROMDA 8

Galę GROMDA 8 obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic. Według ekspertów dużym faworytem tego starcia jest „Goat”, który już nie raz pokazał swoje umiejętności w walce na gołe pięści.

Kurs na zwycięstwo Łukasza „Goata” Parobca –1.25 (OBSTAWIAM)

Kurs na zwycięstwo Tobiasz „Bombiarz” Adriańczyk – 3.30 (OBSTAWIAM)

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA GROMDA 8

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments