Wtorek, 16 Lipca, 2024

“Boxdel” atakuje Najmana! “El testosteron” odpowiada! “Dla mnie Najman to je**ny śmieć”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 marca 2022, 09:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Pomiędzy włodarzami dwóch organizacji freakowych doszło do mocnej wymiany zdań w social mediach. “Boxdel” w ostrych słowach obraził Najmana, na co ten odpowiedział za pośrednictwem swojego Twittera.

“El Testosteron” w przeszłości był zawodnikiem federacji FAME, jednak po walce z Kasjuszem Życińskim został dożywotnio usunięty z organizacji. Najpierw sfaulował, obalając i kopiąc w pojedynku bokserskim, a następnie jego narożnik wbiegł do klatki i doszło do awantury.

Ostra wymiana zdań pomiędzy “Boxdelem” i Najmanem

Po tym, jak został wyrzucony z FAME założył własną organizację MMA-VIP. Teraz “Boxdel”, który jest włodarzem pierwszej federacji, w ostrych słowach wypowiedział się o Marcinie Najmanie. Podczas ostatniego cage’a z udziałem “Nitro” i “Unboxalla” stwierdził:

– Dla mnie ogólnie Marcin Najman to jest po prostu je**ny śmieć. Chciałbym to powtarzać za każdym razem, gdy mam okazję powiedzieć to do wielu ludzi. Pozdrawiam.

W odpowiedzi “El Testosteron zamieścił na swoim Twitterze kilka wpisów skierowanych do “Boxdela”:

– Bąbel prowokuje, chyba chce ze mną walczyć. Wiem, jest waleczny. Obecnie walczy z lustrzycą.

– Taka forma u mnie na dziś. Proszę nie doszukiwać żadnych podobieństw z wirtualnym wojownikiem Bąbelem, który toczy zażartą walkę z lustrzycą.

– Bąbel zwany odkurzaczem, odgłosy jego nosa z toalety łudzącą przypominają odkurzacz. Twierdzi, że chciał podejść do mnie w Wieluniu z kamerką. To pokaż te nagrania jak podchodzisz obsrańcu ! Że mieszkasz blisko Częstochowy ? Już o siłowni bajek naopowiadałeś obleśny obsrańcu.

– I ten obszczymur Bąbel, chciał komentować moje treningi w Częstochowie. Ten, co pojechał do Mirka Oknińskiego trenować, zrobił jeden trening, pokręcił Video, narobił zdjęć i więcej się nie pokazał. Jak ja walczyłem na Mistrzostwach Polski w boksie i kickboxingu, ty w pieluchy robiłeś!

Włodarz FAME postanowił skomentował wpisy Najmana i w odpowiedzi napisał:

– Najman łbie, przecież za każdym razem jak podbijałem do Ciebie to uciekałeś, bo miałem dwóch bramkarzy ze swojego klubu którzy ogarniali tłum wokół mnie, jesteś takim gangsterem, że przyjechałeś z jakimiś dwoma zakapturzonymi ziomkami którzy twój banner trzymali do góry nogami.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO