(VIDEO) „Ferrari” o walce z „Polakiem” na FAME 13: „Walczymy. Dogadałem się z nim. Mogę powiedzieć, że będzie to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 marca 2022, 17:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami konferencja przed galą FAME 13, na której doszło do sporego zamieszania. Wszystko ze względu na kontuzję Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

Gwiazda organizacji już w tę sobotę po raz trzeci zmierzy się z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Dotychczas dwa pojedynki zakończyły się wygraną drugiego z zawodników. Wszyscy jednak za zwycięzcę ostatniego starcia uznają „Ferrariego”, który znokautował rywala, ale został zdyskwalifikowany po nielegalnym kopnięciu. Teraz freak fighterzy ostatecznie wyjaśnią swój konflikt.

„Ferrari” o walce na FAME 13

„Ferrari” początkowo zamierzał wycofać się z walki, gdyż jest kontuzjowany. Ma problemy ze stopą, jednak zarówno federacja, jaki i rywal nalegała, by ten mimo wszystko wyszedł do klatki, gdyż wielu kibiców czeka właśnie na ten pojedynek.

Roślik w końcu zgodził się zawalczyć, jednak pojawił się kolejny problem. „Ferrari” postawił swoje warunki co do formuły i rękawic, które nie pasowały „Polakowi”, mimo że chwilę wcześniej zapewniał, że chce walki na obojętnie jakich zasadach, byle tylko do niej doszło.

Zawodnicy zostali odesłani na rozmowę z prezesem, po której wrócili na konferencję. Formułę starcia mamy poznać dzisiaj, „Ferrari” już wczoraj w rozmowę z fansportu.pl zdradził kilka szczegółów:

– Walczymy, walczymy. Dogadałem się z nim na jakich warunkach. No mogę tylko powiedzieć, że to będzie boks, ale czy to będzie małych, dużych, meksykańskich, czy na gołe pięści, to się dowiecie. Boks w butach. Bez butów w ogóle nie wyobrażam sobie walki.

Całą rozmowę z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem znajdziesz poniżej.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO