Popek Monster zmiażdżył Murańskich! Raper wyjaśnia, czy kiedykolwiek dojdzie do walki. „Kim oni są?”

fot. YouTube / Facebook
Opublikowane 22 marca 2022, 11:42
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Raper „Popek Monster” ponownie w ostrych słowach wypowiedział się o rodzinie Murańskich. Zdradził, czy jest szansa na pojedynek z Mateuszem lub Jackiem. Popek już w sobotę zawalczy na FAME MMA 13 w Gliwicach.

W przeszłości relacje rapera z Murańskimi były całkiem inne. W sieci można znaleźć nagranie, na którym „Popek” zwraca się do Arkadiusza Tańculi i oferuje mu złotą bransoletę, jeśli ten pokona Jacka. Ostatecznie jednak raper popadł w konflikt z Murańskimi i wyjaśnił sobie wszystko z „Aroyem”.

Jacek wielokrotnie w wywiadach atakował „Popka” i wypowiadał się o nim w ostrych słowach. Podczas oficjalnej ceremonii przed galą FAME 12 nazwał go ćpunem i Judaszem:

– Popek to jest Judasz. Popek jest przestrzelony. A dlaczego? Bo w końcu dostałem papiery. No, Popek to jest judasz, zwykły lamus. To jest zwykły ćpun. To jest zero. On nie ma synapsów. To jest zwykły śmieć, przećpany śmieć. On nie funkcjonuje już w normalnym świecie.

Jak się okazało, obaj Murańscy chcieliby wyjaśnić swój konflikt z „Popkiem” w klatce. Mateusz już kilkukrotnie wspominał, że w tym roku chciałby zawalczyć z raperem.

Popek Monster o Murańskich

Przypomnijmy, że już w sobotę Popek zawalczy z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Normanem Parke. Wczoraj odbył się program „face-to-face”, gdzie obaj zawodnicy skonfrontowali się ze sobą. Były również telefony od widzów, a cały program prowadził jeden z właścicieli FAME MMA – „Boxdel”, który spytał Popka oto co sądzi o Murańskich i czy byłby chętny na taki pojedynek.

Raper odpowiedział w mocnych słowach „To są zwykłe śmiecie, taka walka mnie nie interesuje. Kim oni są w ogóle? Kim jest ten jeden i drugi Murański. Nie umieją się bić. Widziałem tą walkę Murańskiego to było jakieś ku**a… instruktor krav magi do ch*a pana, co to kur*a jest? Przecież on nawet jednego ciosu nie zadał. 300 strzałów na ryj, jak w tym filmie 300. Już wolę dostać wpier**l od Normana Parke, jakby mój scenariusz się nie powiódł i nie ma wstydu, niż szarpać się z tymi zerami ku**a. Dla mnie to jest temat zamknięty, na pewno do tej walki nigdy nie dojdzie nawet za milion dolarów. Wysikać się bym nie chciał nawet na te pieniądze. Ja celuje w troszkę więcej niż w jakiś łachmyciarzy”

FAME MMA 13 obejrzymy tylko i wyłącznie po wykupieniu PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> WYKUP PPV TUTAJ

Jeśli chcesz wykupić dostęp kliknij w poniższy banner.

WIDEO:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO