Ostry konflikt pomiędzy Oknińskim i szefem Artnox! „Pała bez zasad, honoru i godności. Dlaczego w szatni FAME…”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 marca 2022, 12:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Konflikt pomiędzy trenerem Mirosławem Oknińskim i szefem Artnox Arturem Gwoździem coraz bardziej przybiera na sile. Z jednej i drugiej strony padło wiele mocnych słów.

Wspomniany konflikt trwa już od dłuższego czasu, jednak w ostatnich dniach mocno się zaognił. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy Gwóźdź w komentarzu do wpisu Łukasza Zaborowskiego nazwał Oknińskiego „pałą bez zasad, honoru i godności”.

Mocny konflikt pomiędzy Oknińskim i Gwoździem

Następnie odpowiedź pojawiła się na Facebooku trenera. Zaproponował on menadżerowi pojedynek z Michałem Pasternakiem, po czym w kolejnym poście dodał:

– Proponuje walkę Okniński vs Gwóźdź. Człowiek skazany za szefowanie w gangu handlującym narkotykami pisze o honorze, jak handlarz śmiercią może pisać o honorze ? Drogi Arturze były handlarzu śmiercią ile matek płakało przez Ciebie, ile osób straciło zdrowie przez zło, które sprzedawałeś, wstyd i hańba, że taka gala jak Babilon Tomasz Marek Babiloński zatrudnia takiego menadżera.

Teraz chcesz oceniać mnie, który zorganizował pierwsze walki w klatce, organizował amatorskie walki MMA, a ty wtedy sprzedawałeś narkotyki. Dopóki Babilon będzie zatrudniał Artura Gwoździa, zawodnicy Akademia Sportów Walki Wilanów nie będą tam walczyć.

Jeżeli mówisz, że jestem pała drogi Arturze, dodaj że Duża Pała. Kolega, który tworzył antyterrorystyczne jednostki w Polsce mówił, jeżeli mówią na mnie c*uj niech nie zapominają, że mają mówić Duży c*uj. Wyjdź do klatki honorowy człowieku.

Artur Gwóźdź w odpowiedzi na słowa trenera zamieścił na swoim Twitterze dwa wpisy, w której zwrócił się do Oknińskiego:

– Posłuchaj, duża pało, dlaczego wczoraj w szatni na FAME MMA nie umiałeś nawet na mnie spojrzeć, a tym bardziej zaproponować walkę, byśmy to od razu rozwiązali na miejscu, a teraz jesteś wielki kozak w Internecie i znowu zaczynasz się pruć i szukać atencji?

– Prowokatorko, jak jesteś taki sprytny, to czemu nie doczytałeś, że wyrok, o którym wspominasz, został uchylony przez sąd apelacyjny, a ja od 10 lat jestem człowiekiem niekaranym.

Stanowcza reakcja organizacji Babilon MMA

Na cały konflikt zareagowało Babilon MMA. Co ciekawe, najpierw to trener oświadczył, że jego zawodnicy nie będą walczyć w tej federacji. Następnie organizacja odpowiedziała, że Artur Gwóźdź jest bezpodstawnie pomawiany, a Mirosław Okniński nie będzie mógł więcej uczestniczyć w wydarzeniach Babilon MMA.

W odpowiedzi trener napisał – To nie ja zostałem usunięty z Babilonu, to Babilon został usunięty z organizacji, gdzie walczą moi zawodnicy, nie będziemy pracować z organizacją, która zatrudnia honorowego sprzedawcę narkotyków jako menadżera.

Źródło: Facebook/Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments