Twitter w euforii po awansie Polaków! “Grube ryby dały radę!”

Opublikowane 29 marca 2022, 23:14
0
0

Reprezentacja Polski awansowała na Mistrzostwa Świata 2022. Biało-Czerwoni pokonali 2:0 zespół Szwecji. Ten sukces nie mógł nie odbić się szerokim echem w social mediach. Oto najbardziej trafne komentarze wprost z Twittera.

Mecz Polska – Szwecja był dziś niekwestionowanym tematem numer jeden na portalu Twitter. Komentarze odnośnie meczu pojawiały się od pierwszych do ostatnich sekund. Na samym początku większość z nich była poświęcona Jackowi Góralskiemu, który otrzymał żółtą kartkę.

W drugiej połowie komentarze skupiły się najpierw na Robercie Lewandowskim, który otworzył wynik na jej samym początku, a następnie na Piotrze Zielińskim, który podwyższył prowadzenie Biało-Czerwonych w 72. minucie.

Twitter eksplodował natomiast chwilę po końcowym gwizdku. Na usta cisnęło się słynne “Polska górom”!

“CZESŁAWIZMO. Dziękuję. Szczęsnemu też. Kluczowa parada przy strzale Forsberga 10/10. Kadra, która przez rok nie traci gola tylko w jednym meczu z San Marino, jednym z Andorą i jednym z Albanią, na luzie wygrywa 2:0 ze Szwecją, a mogła być i piątka” – napisał Mateusz Święcicki.

Dużo pozytywnych opinii spłynęła na największe gwiazdy reprezentacji Polski. Wszyscy jednym głosem mówią, że w finale baraży dali radę.

Nie zabrakło także komentarzy od byłego i obecnego prezesa PZPN.

Obrazkiem dnia zostały jednak łzy selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza.

Źródło: Twitter