Marcin Najman tonuje entuzjazm po awansie Polaków i kontruje Stanowskiego! „Już paraduje z cygarem…”

fot: YouTube
Opublikowane 1 kwietnia 2022, 10:34
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Reprezentacja Polski we wtorek 29 marca wywalczyła awans na Mistrzostwa Świata 2022. Ten sukces wywołał falę pochwał dla kadrowiczów oraz nowego selekcjonera Czesława Michniewicza. Swoje „trzy grosze” do całej dyskusji postanowił dołożyć Marcin Najman, który nie omieszkał wyciągnąć dość nietypowe wnioski.

Najman rozpoczął swój wywód od porównania reprezentacji Polski do tenisistki Igi Świątek.

„Posłuchajcie, tak jak wszyscy Polacy bardzo się cieszę, że Polsce udało się awansować na MŚ. Jedziemy na mundial i to jest świetna wiadomość. Pragnę również zauważyć, że chyba co poniektórzy odpłynęli całkowicie. No bo awans jest oczywiście wielki sukcesem, ale to jest tak, jakby Iga Świątek cieszyła się i uważała, że zdobyła wszystko, co jest do zdobycia, tylko dlatego, że jedzie na turniej Rolanda Garrosa. A tam trzeba jeszcze jechać, trzeba wyjść z grupy, trzeba przejść parę szczebli w tym turnieju pucharowym, gdzie odpada jedna z drużyn” – rozpoczął.

Nie mogło również zabraknąć szpilki wbitej Krzysztofowi Stanowskiemu. Przy okazji Najman zahaczył jeszcze o Czesława Michniewicza.

Tymczasem Stanowski paraduje z cygarem, Czesio tam jedzie z niektórymi dziennikarzami od lewa do prawa, tak jakby de facto zrealizował już całą misję, jaka była mu przeznaczona. Ja potarzam. Bardzo się cieszę, że jedziemy na mundial, ale dopiero jak na tym mundialu wypadniemy, będzie świadczyć o tym, jak mocną reprezentacją jesteśmy. Mamy świetnych zawodników takich jak Robert Lewandowski, Kamil Glik, ale jednakowoż radziłbym wam powściągliwość, jeśli chodzi o te wszystkie reakcje, bo dziś panowie niektórzy zachowują się jakby, już zdobyli Puchar Świata, a przypominam, my tam dopiero jedziemy” – stwierdził.

Chwilę później dodał jeszcze jeden film, w którym tym razem pojawił się z pasem mistrza Europy WKU.

„Jeżeli reprezentacja i wszyscy potrafimy cieszyć się z wyjścia z eliminacji, nie zdobywając przy tym żadnego tytułu. To ja chyba mogę cieszyć się z tytułu, który zdobyłem bez eliminacji” – zapytał.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments