Marcin Bandel wystąpi na gali Brave CF 58

Fot. Facebook
Opublikowane 2 kwietnia 2022, 11:09
przez Bartosz Oles
0
0
Brak komentarzy

Przez ostatnie lata organizacja Brave CF rozwija się w naprawdę dobrym tempie i coraz mocniej poszerza swoją ekspansję na cały świat. Tym razem zawitają do Korei Południowej z galą o numerze 58. Na tym wydarzeniu nasz rodak Marcin Bandel zawalczy z Luisem Felipe Diasem.

Marcin „Bomba” Bandel w przeszłości walczył dla takich organizacji jak FA, GMC, FEN czy ACA. W latach 2014-2015 występował dla Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył dwa przegrane pojedynki. W swoim ostatnim boju podczas gali ACA 96 został pokonany przez Arseniy’a Sultanowa. Jest on znany ze swoich wysokich umiejętności parterowych o czym może świadczyć fakt, że aż 18 razy wygrywał przez poddania. Na EMC 7 powrócił po dwuletniej przerwie, gdzie wygrał Davidem Karpiem. W ostatnim boju na Brave CF 54 poddał Magomeda Ayskhanova.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BRAVE Combat Federation (@bravemmaf)

Luis Felipe Dias do tej pory głównie walczył na lokalnych galach w Brazylii. Podobnie do Polaka jest niezwykle biegły w sztuce walki parterowej co udowadniał w wielu swoich pojedynkach. Obecnie może się pochwalić 7 wygranymi z rzędu. W swoim poprzednim boju na Shooto Brasil 100 poddał Vanilto Antunesa.

Gala Brave CF 54 odbędzie się 30 kwietnia w Incheonie w Korei Południowej.

źródło: BRAVE CF

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments