Kamil Glik MIAŻDŻY Antka Królikowskiego! „Ciebie popi***ło do końca id**o? Szczam i rzygam…”

fot. Screenshot TVP / Instagram
Opublikowane 3 kwietnia 2022, 09:12
przez FW
0
0
Brak komentarzy

W sieci wybuchł wielki skandal po pomyśle, na jaki wpadł Antek Królikowski. Aktor postanowił stworzyć własną galę freak fightową, jednak nie to wywołało oburzenie. Na wczorajszej konferencji prasowej Królikowski przedstawił dwóch zawodników, którzy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru. Do tego starcia postanowił zaangażować… sobowtórów prezydenta Władimira Putina oraz Wołodymyra Zełenskiego. W dobie aktualnych wydarzeń, które dzieją się na świecie, pomysł jest absurdalny.

Królikowski jeszcze przed konferencją zapowiadał, że jego gala „Royal Division”, a przede wszystkim walka wieczoru wywoła wielki, międzynarodowy skandal. Tak też się stało, bowiem to co zaprezentował wczoraj aktor jest opisywane przez największe zagraniczne dzienniki. Zdjęcie, które wrzucił na swoje media społecznościowe zbiera prawie same negatywne komentarze, a największe gwiazdy ostro wypowiadają się o tym szalonym pomyśle.

Gala ma odbyć się w Opolu, jednak już teraz po reakcji Internautów możemy stwierdzić, że prawdopodobnie powtórzy się ta sama sytuacja, co w przypadku gali MMA-VIP, Marcina Najmana, która zaangażowała w projekt „Słowika”. Przypomnijmy, że Najman musiał wynająć prywatną halę, bowiem wszystkie miasta odmawiały mu wynajmu publicznych obiektów.

„MMA-VIP przy pomyśle Królikowskiego to nic” – czytamy na Twitterze

„Opole na pewno się pod tym nie podpisze” – skomentował kolejny Internauta.

„Zgłaszajmy, to wstyd dla naszego miasta” – napisał jeden z mieszkańców Opola.

Królikowski po konferencji prasowej wrzucił na swoje social media zdjęcia z sobowtórami Putina i Zełenskiego z następującym podpisem:

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać. Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie…”

Pomysł aktora dosadnie skomentował Kamil Glik.

„Ciebie popier***ło do końca idioto? Szczam i rzygam na ciebie” – napisał

Maciej Dąbrowski, prowadzący kanał Z Dvpy, również zaznaczył, aby jak najszybciej zamienić ten pomysł na coś innego.

Antek, prywatnie — weź wy**b ten post. Masz pewnie z nimi jakieś konkretne układy, ale dacie rade to zamienić na cos innego. Strasznie złe to

Mistrz freakowej organizacji FAME MMA, Kubańczyk również krótko skwitował pomysł aktora – „Mocne odklejenie”

Wiele osób domaga się „sankcji aktorskich” i zawieszenia udziału Królikowskiego w projektach, w które jest zaangażowany.

Dziennikarz sportowy – Programu 1 Polskiego Radia, Mateusz Ligęza skomentował szalony pomysł następująco: „Proponuję nałożyć sankcje „aktorskie” na Antka Królikowskiego. Festiwal żenady w dobie zdjęć z Buczy. Obrzydlistwo…”

Co sądzicie o pomyśle „Royal Division”?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments