czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaMMAStanowski ostro o Królikowskim i jego gali! "Do końca cię popie***liło! Cały...

Stanowski ostro o Królikowskim i jego gali! „Do końca cię popie***liło! Cały świat ogląda zdjęcia, gdzie rozstrzelani cywile leżą na ulicy, a ty…”

Aktor Antoni Królikowski został włodarzem kolejnej na polskim rynku organizacji freak fightowej. Dla rozgłosu postanowił przekroczyć granicę i jako promocję wykorzystał trwającą od 24 lutego wojnę na Ukrainie.

W main evencie, który ma zachęcić do wykupienia PPV na galę, zmierzą się sobowtór prezydenta Rosji Władimira Putina oraz sobowtór prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. W miniony weekend zostali oni przedstawieni podczas konferencji i wymienili kilka zdań w języku ukraińskim.

Na Królikowskiego i jego federację Royal Division spadła ogromna krytyka. Praktycznie cały Internet w ostrych słowach wypowiada się na temat aktora. Krytyki nie szczędzili także inni celebryci. Nikt początkowo nie wierzył, że pomysł z tak kontrowersyjną walką jest prawdziwy.

Stanowski ostro o Królikowskim i organizacji Royal Division

Głos zabrał także dziennikarz Krzysztof Stanowski. Zwrócił on uwagę na hipokryzję aktora, który w rozmowie z portalem sport.pl podkreślał, że ma dosyć wojny i fejków, których w Internecie jest coraz więcej.

Aktor w odpowiedzi postanowił więc zorganizować walkę fejkowych prezydentów – Putina, który zaatakował Ukrainę, oraz broniącego ojczyzny przed rosyjskimi wojskami Zełenskiego.

Tak bardzo zdenerwowała go wojna, patologia i fejkowi ludzie, że zorganizował galę, na której walczą… Fejkowi ludzie. To znaczy fejkowy Władimir Putin i Wołodymyr Zełenski. To jest jego sprzeciw przeciwko wojnie, patologii i fejkowym ludziom. Antek, ku*wa czy ty jest normalny?

Denerwuje cię wojna, patologia i fejkowi ludzie, dlatego robisz galę, na której będą walczyć fejkowi ludzie i udawać zbrodniarza, który napada innego faceta. To nie jest patologia i to nie jest fejk i to nie jest wojna? Jak ci się to skleja w ogóle? Jak doszedłeś do punktu A do punktu B? Nie, że to jest bez sensu. To jest totalnie popier**lone. Totalnie popier**lone. (…) Dość patologii. Weźmy jednego mordercę i jedną niewinną osobę, tak jak mamy mordercę Putina i niewinnego Zełenskiego. Zróbmy to, czemu nie?

Stanowski zaproponował również, by Królikowski, który nie dostrzega absurdalności tego eventu, wyszedł na miasto publicznie promować walkę sobowtórów i przekonał się, jak zareagują ludzie.

– Antek, ciebie do końca popier**liło. Cały świat ogląda zdjęcia z Buczy czy z Irpienia, gdzie rozstrzelani zostali cywile. Widzieli zwłoki leżące na ulicy, a ty uznałeś, że zrobisz z tego show. Weź tego fejkowego Putina i idź na dworzec wschodni, zrób zapowiedź main eventu. Niech Ukraińcy popatrzą, że przychodzi Władimir Putin do nich. Albo weź fejkowych żołnierzy rosyjskich, niech wpadną z fejkowymi karabinami. Wszyscy się posikają, ktoś może nawet ze śmiechu.

Na koniec Stanowski zasugerował, że aktor być może wierzy, że naprawdę jest postaciami, które gra w filmach. Między innymi na social mediach organizacji Royal Divison możemy znaleźć wpis, w którym wyjaśniono, że Królikowski jest waleczny, gdyż brał udział w Powstaniu Warszawskim oraz był m.in. pilotem Dywizjonu 303. Wszystko oczywiście, jako aktor na planie filmowym. Te słowa nie umknęły jednak Internautom i w komentarzach ruszyła lawina ogromnej krytyki.

Całe nagranie Krzysztofa Stanowskiego o organizacji Division Royal i Antonim Królikowskim znajdziesz poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za jedną walkę w KSW! „Nie narzekam....

0
Przed Mariuszem Pudzianowskim kolejne duże wyzwanie. Tym razem podczas sobotniej gali KSW 70 w Atlas Arenie były strongman stanie do walki z byłym mistrzem Michałem Materlą.