wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaWotoreKolejny zawodnik podziemnego fightclubu KOTS zawalczy na turnieju WOTORE!

Kolejny zawodnik podziemnego fightclubu KOTS zawalczy na turnieju WOTORE!

Już za niecały miesiąc WOTORE 5, które odbędzie się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. 29 kwietnia zawalczą ze sobą m.in. Marcin Wrzosek z Vaso Bakoceivcem i Bartosz Batra z Michałem „Matrixem” Królikiem. Poza SuperFightami odbędzie się ośmioosobowy turniej, do którego dołączył Paweł „Venom” Kubielas.

Zawodnik z Oświęcimia przygodę ze sportami walki zaczął od zapasów w klubie Bastion w Tychach. Jego największe osiągnięcie to złoty medal w mistrzostwach Polski „MMA CONTACT GRAPPLING” z 2011 w kategorii 77kg. W swojej karierze stoczył jedną walkę zawodową, trzy walki amatorskie, jedną na gołe pięści i niezliczoną ilość walk chuligańskich. 

Walka „Venoma” w King Of The Streets:

YouTube video

Main eventem gali WOTORE 5 będzie starcie Vaso Bakocevica – pochodzącego z Czarnogóry ex zawodnika takich federacji jak Bellator MMA, KSW czy FEN, z Marcinem Wrzoskiem, czyli jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, który walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW (w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz w wadze piórkowej) oraz UFC.

Co-main event WOTORE 5 to starcie Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem. Będzie to drugie starcie zawodników w walce na gołe pięści. Pierwszą z nich wygrał  „Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

WOTORE 5 – “KrwawySpektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski


Bilety – tutaj

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.