Poniedziałek, 4 Marca, 2024

(VIDEO) Rodzina „Irańskiego Hulka” zerwała kontakt po spotkaniu z Martynem Fordem! Walka została odwołana!

Fot. YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2022, 10:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ten pojedynek miał być wielkim wydarzeniem. Do starcia jednak nie dojdzie, a duża część kibiców spodziewała się, że „Irański Hulk” może zrezygnować.

Starcie miało odbyć się w londyńskiej hali O2 na gali Celebrity Boxing. Popularny Martyn Ford mierzący 203 centymetry miał zmierzyć się z ważącym ponad 170 kilogramów Sajadem Gharibim, który jest znany w mediach społecznościowych jako „Irański Hulk”.

W lutym rywale stanęli twarzą w twarz. W pewnym momencie Ford odepchnął swojego przeciwnika, a ten zrobił kilka dużych kroków w tył i wylądował na ziemi. Chwilę później „Irański Hulk” chciał się odegrać i rzucił się na Brytyjczyka, jednak nie zrobił na nim żadnego wrażenia i ponownie znalazł się na deskach.

Problemy „Irańskiego Hulka” po spotkaniu z Martynem Fordem

Po tym spotkaniu duża część kibiców nie miała wątpliwości, że prędzej czy później Gharibi wycofa się z walki. Internauci oskarżyli go również o to, że wszystkie zdjęcia, które udostępnia w social mediach, są przerobione tak, że „Irański Hulk” wygląda na znacznie większego, niż w rzeczywistości.

To jednak nie koniec sensacji. Gharibi wziął udział w programie telewizyjnym i zdradził, że najbliższa rodzina zerwała z nim kontakt po konfrontacji z Fordem.

– Nie mogę dodzwonić się do swojej rodziny. Kiedy wróciłem, nie poszedłem do niej. Nie mogę rozmawiać z ojcem, ani z moją matką. Kiedy się do niej odezwałem, powiedziała: „Osoba, którą widziałam na nagraniu, nie jest moim synem, mój syn jest znacznie silniejszy”.

– Serce boli, kiedy nie mogę rozmawiać z najbliższymi. Straciłem moją dumę i jestem zniszczony. Jak mam to wyjaśnić? – powiedział Gharibi, po czym się rozpłakał.

Martyn Ford o odwołanej walce

Pojedynek został oficjalnie odwołany, a na social mediach Martyna Forda znalazła się taka informacja – Boxstar może dziś potwierdzić, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności, na które nie mamy wpływu, zbliżająca się walka między Martynem Fordem a Irańskim Hulk nie będzie miała miejsca.

Pojawił się również komentarz samego Forda, który jest rozczarowany tym, że do starcia nie dojdzie. Brytyjczyk ma za sobą długie i ciężkiej przygotowania:

– Jestem bardzo zawiedziony, że do pojedynku z Irańskim Hulkiem nie dojdzie. Poświęciłem wiele czasu na program treningowy i robiłem wszystko, żeby być w jak najlepszej formie na main event gali. Nie będę walczył, ale wezmę udział w Boxstar Celebrity Boxing jako kibic i okażę wsparcie wszystkim dzielnym zawodnikom, którzy stoczą swoje pojedynki.

Źródło: Instagram/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments