Sobota, 20 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Gorąco podczas meczu w Katowicach! Kibice GieKSy ostrzelali sektor Widzewa!

fot: YouTube
Opublikowane 7 kwietnia 2022, 10:46
0
0

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu GKS Katowice – Widzew Łódź. Zaległe spotkanie 25. kolejki Fortuna 1 Ligi musiało zostać przerwane z powodu wydarzeń na trybunach. Kibice gospodarzy postanowili ostrzelać sektor zajmowany przez sympatyków Widzewa.

Wspomniane wydarzenia miały miejsce w 70. minucie spotkania. Na początku fanatycy GKS-u Katowice zaprezentowali oprawę, którą okrasili sporą ilością pirotechniki, Na tym jednak się nie skończyło i już po chwili część z niej zaczęła lecieć w stronę sektora zajmowanego przez kibiców Widzewa oraz ich zgód. Sędzia Jacek Małyszek przerwał więc spotkanie i czekał na opanowanie sytuacji. Niespokojnie było przez ponad 20 minut.

Nagranie całej sytuacji:

Przed przerwaniem gry Widzew Łódź prowadził 0:1. Strzelcem bramki był Marek Hanousek, który w 41. minucie wykorzystał rzut karny. Po wznowieniu gry na trybunach nadal panowała napięta atmosfera.

Wynik spotkania na 0:2 ustalił Przemysław Kita. Dostał on prostopadłą piłkę od Patryka Lipskiego i w dogodnej sytuacji zdołał pokonać golkipera GKS-u Katowice. Widzew dzięki tej wygranej umocnił się na drugiej lokacie. Obecnie ma 4 punkty przewagi nad trzecią Koroną Kielce. GKS Katowice plasuje się na 13. miejscu.

W następnej kolejce Widzew zagra u siebie ze Skrą Częstochowa. GKS Katowice także na własnym boisku podejmie Odrę Opole.

Źródło: Twitter