sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaUFC(VIDEO) Okniński komentuje słowa Błachowicza! "Może się okazać, że zamiast wypłaty za...

(VIDEO) Okniński komentuje słowa Błachowicza! „Może się okazać, że zamiast wypłaty za walkę dostaniemy 5 albo 10 lat więzienia”

Trener Okniński ponownie skomentował słowa Jana Błachowicza. W ostatnim wywiadzie wyjaśnił, dlaczego skrytykował wypowiedź byłego mistrza UFC.

W ostatnim czasie było głośno o ataku Jorge Masvidala na Colby’ego Covingtona. Pierwszy z zawodników uderzył „Chaosa”, gdy ten chwilę wcześniej wyszedł z restauracji. Na miejsce została wezwana policja, a „Gamebred” został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Jan Błachowicz odniósł się do całej sprawy i stwierdził, iż jeśli rzeczywiście wszystko zaczęło się od tego, że Covington obrażał rodzinę Masvidala, to w takiej sytuacji jest po stronie „Gamebreda”.

– Ja trzymam stronę Masvidala. Kiedyś takie sprawy załatwiało się poza Internetem. Jak ktoś miał jakiś problem, to się szło za garaże i ten problem wyjaśniało. Jeśli faktycznie bardzo ubliżał jego rodzinie w Internecie, to Masvidal załatwił sprawę po męsku.

Trener Okniński o słowach Błachowicza

Te słowa nie spodobały się trenerowi Oknińskiemu, który w odpowiedzi zamieścił na swoim Facebooku taki wpis:

– Janek pie**oli jak potłuczony! Albo robimy sport, albo bandytkę. Przez wiele lat walczyliśmy o to, żeby ludzie mieli nas za sportowców. Janek Błachowicz swoją wypowiedzią pokazuje, że ma problemy z racjonalnym myśleniem!

Teraz Okniński ponownie zabrał głos. W rozmowie z portalem fansportu.pl szczegółowo wyjaśnił, dlaczego nie zgadza się z byłym mistrzem UFC:

– Jeżeli ktoś obraża twoją rodzinę, to obraź jego rodzinę, a bicie się na zasadzie, że ja jestem z żoną na kolacji i nagle ktoś wpada i wali mnie w łeb, to uważam za bandytyzm. Ja chodzę z bronią, to bym wyciągnął i się bronił, bo nie wiadomo, czy on chce mnie zabić, czy co.

– O to chodzi, że ja jestem za sportem. Możemy robić konferencję do promocji, ale nie że idziemy za garaże coś wyjaśnić, bo to może prowadzić do samosądów. Ten mnie obraził, to ja mu utnę głowę. Albo robimy sport i bijemy się w klatce, albo się bijemy za garażem. Wtedy może się okazać, że zamiast wypłaty za walkę dostaniemy 5 albo 10 lat więzienia. Jak chcecie siedzieć w więzieniu, to zapraszam.

Całą obszerną wypowiedź trenera Oknińskiego znajdziesz poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Michniewicz wyjaśnił dlaczego nie powołuje Gikiewicza. „Z mojej perspektywy to...

0
Rafał Gikiewicz i reprezentacja Polski to temat, który od kilku miesięcy powraca na usta kibiców Biało-Czerwonych. Czesław Michniewicz podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem opowiedział jak cała sytuacja wygląda z jego perspektywy.